2737
2734
عنوان

این بار جواب بدین لطفا جایی نداشتم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 46 پست
مرسی گلم چکار کنم من واقعا خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم چرا اون انگاری بی تفاوته

تقصیرخودت وخانوادته هنوزهیچی نشده طلاق طلاق میکنن تودیگه زن اون خونه شدی به خونوادت ربطی نداره کجامیری بعدش نبایدهی هرچی خونوادت کفت قبول کنی اصلا تواین موردندیدم خونوادت حق دارن شوهرت نیومدهم چون دید شما فقط زنش هستی کلا اخلاق ورفتاروتصمیمهاتون خونوادتون میگیرن ازهمین الان باید باخودتون عهدببندین که تابع همسرتون باشین ونزاریدکسی تدزندگیتون دخالت کنه مگه زندکی زن وشوهراسباب بازیه عزیزم

برای شادی روح مادرم صلوات میفرستی؟برای باردارشدنم هم دعاکن عزیزم😘
سلام گلم پیام نداد خیلی خستم دلم میخواد بش پیام بدم  از طرفی هم میگم ن بزار اون بده ولی خیلی دل ...

اصلا فعلاپیام نده اخرواول پیداش میشه امااون موقع خوب بشینیدحرفاتون بزنیداگه الان پیام بدی کلا عادی میشه براش ونزارخونوادت کاری کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقصیرخودت وخانوادته هنوزهیچی نشده طلاق طلاق میکنن تودیگه زن اون خونه شدی به خونوادت ربطی نداره کجامی ...

😭خب حالا ی غلطی کردم اون چرا سراغی نمیگیره😭😞

2731
2740
😭خب حالا ی غلطی کردم اون چرا سراغی نمیگیره😭😞

اونم میخوات مثلا اینکاروبکنه تاددفعه بعد نیای اینکاربکنی من‌نمیگم نیاخونه پدرت ولی بچسب بیشتربه شوهرت اونم الان حتما سرش پره ولش کن تاوقتی که بیات اماخودت هم برای خودت ارزش قاعل شو عزیزم

اره خب حالت تهوع دارم و قبل اینکه بیام خونع بابا تو اقدام بودم

چندوقته گذشته برات معمولا استرس وناراحتی باعث تهوع میشن انشاالله هرچی به صلاحته همون بشه بی بی چک میزدی