2726

سلام خانما

الان یه هفتس اومدم خونه پدرم

تازه سه ماهه ازدواج کردم ۱۶ سالمه رابطمون خیلی خوبه خیلی همدیگه رو دوس داریم

ولی یه خونه ایی مارو دعوت کرد اون خونه با بابام مشکل داره بابام گفت نرو به شوهرم گفتم من نمیام اونا با بابام مشکل دارن میترسم بابام ناراحت بشه

گفت نمی ترسی من ناراحت شم زنمی طابع منی خلاصه مجبور شدم باهاش رفتم وقتی از مهمونی اومدیم ساعت  ۱۲ و خورده ای بود بابام اومد دم در منو برد خونش ب عنوان قهر من طاقت نیوردم بعد ۴ روز پیام دادم

چراپیام نمیدی دلت برام تنگ نمیشه و.. خلاصه اومد منو برد بعد برا عید بش گفتم بریم عیدو تبریک بگیم گفت بیکار نیستمو وسیله ندارم و.. بش گفتم باشه خلاصه هروز بهونه ی هفته پیش مامانم زنگ زد این اولین عیدته نمیخوای بیای و اگه نیای ما میاییم میبریمت و برا طلاق اقدام میکنیم

هرجور شده شوهرمو راضی کردم منو برد خودشم اومد تو چند دقیقه ای موند و رفت تا الان ی پیام هم بم نداد خونوادم میگن تو که میگی مشکلی باهام نداره پس چرا سراغی ازت نمیگیره

خیلی تو شک افتادم نکنه دوسم نداره

اخه ما عاشق همیم تا حالا دعوا هم نکردیم الان هم که منو اورد باهام دعوا هم نکرد

تعحب میکنم ن زنگ و ن پیام داد

مادر شوهرم هم هیج خبری نگرفت با اینکه هیچ براش کم نزاشتم

دلم براااااش تنگ شده خیلی 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

این بار حداقل دلداری بدین فقط نگاه نکنین 🥺😭میدونم بیشتراتون بزرگ تر از منین یا همسن 😭😭😭

عزیزم ب عنوان یه بزرگتر ک هشت ساله ازدواج کرده بهت پند میدم ب حرفای خانوادت بعد ازدواجت زیاد اهمیت نده  اونا ب قول خودشون خیر و صلاحتو میخوان ولی تو دیگه بعد ازدواج دیگه باید تحت امر همسرت باشی و این درست نیس ک مادر یا پدرت یه روز بگن برو ی روز بخوان طلاقتو بگیرن 

گاهی زندگی با سختیاشه ک قشنگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب عنوان یه بزرگتر ک هشت ساله ازدواج کرده بهت پند میدم ب حرفای خانوادت بعد ازدواجت زیاد اهمیت ن ...

خب ما باهم هیچ مشکلی نداریم چجور میتونه ی هفته رو بدون اینکه خبری ازم بگیره سر کنه من اینجا دارم از دلتنگی دیوونه میشم 

2728

بدترین اشتباهت اینه که تو این سن ازدواج کردی

تو هنوز نتونستی راحت تصمیم بگیری که حرف بابات و گوش کنی یا شوهرت تو هنوز نمیتونی خیلی از مسائل رو از هم تشخیص بدی 

تو اوج جوونیت نباید اینکارو میکردی اکثریت اقایونی که دختر و به عنوان زن به سن تو میخوان برای اینه که اونارو دقیقا همونطور که دوست دارن بار بیارن 

من ۲۳-۲۴ سالمه و هنوز نمیتونم تشخیص بدم یه جاهایی چجوری با مادرشور پدرشوهر و...  رفتار کنم 

بزار رک بگم تو هنوز به بلوغ عقلیت نرسیدی برای همین نمیتونی اونطور که بقیه خانوما زندگی رو مدیریت میکنن مدیریت کنی

الانم سرزنشت نمیکنم ولی حداقل از مادروخواهرت مشورت بگیر اونا ازت بزرگترن

اول و اخر همین شوهره ک قراره برات بمونه پس سعی کن اول زندگیت یکم سازش کنی تا دوام پیدا کنه زندگیت ای ...

مرسی گلم چکار کنم من واقعا خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم چرا اون انگاری بی تفاوته

بدترین اشتباهت اینه که تو این سن ازدواج کردی تو هنوز نتونستی راحت تصمیم بگیری که حرف بابات و گوش کن ...

میدونم سنم کمه میدونم همه اینا رو میدونم چکار کنم خونوادم پسر خوبیه و..قسمت شد الانم خیلی بهش وابستم سختمه ولی میترسم باز مث اون دفه من پیام بدم و ب ظرر من بشع

میدونم سنم کمه میدونم همه اینا رو میدونم چکار کنم خونوادم پسر خوبیه و..قسمت شد الانم خیلی بهش وابستم ...

قطعا همین میشه 

چون میدونه تو بهش وابسته ای چون میدونه تو اول راهی پس عادت میکنی تو همه چی تو اول کوتاه بیای فقط برای اینکه بهش برسی

ببین یکی از خط قرمزای من خانوادمه کسی حق نداره به بابام توهین کنه جایی نمیرم که به بابام توهین شده باشه حتی اگه شوهرم بخواد چرا چون اون بابامه اول از همه بابام کنارم بوده تو سختیا تو شادیا حالا که تازه چند ماهه ازدواج کردم

این موضوع رو میتونی درک کنی؟ برات عجیبه یا مسخره؟ 

تو دوره نوجوونی بچها فقط به عشق اهمیت میدن نه اون چیزی که از اول داشتنش میدونی چرا؟ چون براشون عادیه میگن بابا که از اول بوده و هس بچسبم به عشقم ناراحت نشه 

نمیگم عشقتو ناراحت کنااا از عشقت برا همه چی بگذر نه نه 

میگم اولویت اولت کسایی باشن که بوجودت اوردن و تا اینجا کنارت بودن! 

قطعا همین میشه  چون میدونه تو بهش وابسته ای چون میدونه تو اول راهی پس عادت میکنی تو همه چی تو ...

ممنون عزیزم 🙂حرفات درسته ولی کاش اینقدر دلم براش تنگ نمیشد

ب نظرت بمونم تا خودش بیاد یا زنگ بزنه من بهش پیام ندم

اون داره تورو از خانوادت جدا میکنه فعلا تو چیزی نگو کوتاه نیا چون حق با توعه دوس داری دیگه خانوادتو نبینی؟ 

هروقت پیام داد بگو خانوادم برام مهمن خط قرمزاتو مشخص کن براش وگرنه دو روز دیگه که بخوای این حرفارو بزنی خیلی دیره 

اون داره تورو از خانوادت جدا میکنه فعلا تو چیزی نگو کوتاه نیا چون حق با توعه دوس داری دیگه خانوادتو ...

مرسی عزیزم باشه سعی میکنم این چند روز طاقت بیارم تا ببینم کی پیام میده🥺

اون داره تورو از خانوادت جدا میکنه فعلا تو چیزی نگو کوتاه نیا چون حق با توعه دوس داری دیگه خانوادتو ...

سلام گلم پیام نداد خیلی خستم دلم میخواد بش پیام بدم  از طرفی هم میگم ن بزار اون بده ولی خیلی دلم براش تنگ شده چکار کنم تو روخدا کمک کن ببخشید اذیتت میکنم کسیو نداشتم کمکم کنه😭

2706