2737
2739

سلام 3 سال ازدواج کردم 3 یا 4 ماه اخیر تو دستش شیشه دیدم و هیچی نگفتم الان که کامل متوجه شدم به خانوادش اطلاع دادم که پسرتون اینکاره است الان با امروز روز سومه که نمیکشه... نمیخوام هیچکس متوجه بشه. از خانواده ی خودم خانوادشم بهم کمک کردن گوشیمون هم که یکی بیشتر نیست گوشی خودش شکسته فقط و فقط با خودم میره بیرون فقط خودشو میخارونه تعرق داره خوابشم یکم بهتر شده قبلا اصلا تا چند روز نمیخوابید ولی الان از دیروز میخوابه غذاشم کامل میخوره دیروز 3 وعده غذا خورد صبحانه ناهار شام در صورتی که یادمه لصلا نمیخورد غذا این یعنی داره شیشه رو ترک میکنه ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب اگه همیشه جلو چشمته پس نمیکشه دیگه مواظب باش وقتی خوابی نکشه شاید جایی قایم کرده

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738

اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره بخم کمک کنه ایا چیزی هست از عطاری بخریم که بدنش کامل پاک بشه زنگ زدم به تمام دوستاش و ابروشونو بردم به همسرمم گفتم دوستات همشونو اعتراف کردن خودش که خیلی منو دوست داره و اینکه نمیخواد از دستم بده چون میخواستم خونه رو ترک کنم من هیلی خیلی بهش محبت کردم به نظر شما چی بهش بدم بخوره که ترک کنه  

عزیزم متاسفم شیشه ترک نداره 

ترک داره 

دلشو خالی نکن 

من تو داروخانه هستم 

چندتا پزشک هستن اطراف داروخانه 

تخصص همین رو دارن 

وموفق هستن   

پزشک معتبر برن وین زدایی کنن وامید وانگیره بهش بدن 

حتما شدنیه 

خدا بزرگه 

2706