2733
2734

دوساله پشت کنکورم

۹۹ و ۱۴۰۰

کم میخونم😪

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال ۳۰۰۰۰ شدم 

ادبیات ۳۰ عربی ۶۰ دینی ۶۰ زبان ۱۷ زیست ۳۵ شیمی ۱۸ ریاضی و فیزیک ۰

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2731

سال ۹۹ خوب خوندم اما کنکور اینقد سخت بود که اصن هیچ

ولی ۱۴۰۰ متوسط بود

کاش میرفتم دانشگاه😭

و پشت کنکور نمیموندم

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍

سال ۹۵

رتبه ۷۰۰۰

زیست و شیمی ۳۰،۴۰ میزدم

فیزیک حدود ۵ تا ۱۰

دین و زندگی معمولا بالای ۵۰ چون دبیرمون خیلی تاکید داشت و کلی کتاب کمکی مجبورمون کرد بخریم😅

پرستاری شهر خودمون زدم قبول شدم اما نتونستم انصراف دادم

امسال میخوام بدون کنکور آزاد بخونم، موندم تو انتخاب رشته

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
سی هزار یا سه هزار؟! درصدات خیلی خوب بودن که

سی هزار بابا 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

پارسال۱۴۰۰۰شدم☹ریاضی۴

فیزیک۳۵

زیست۳۵   شیمی۷

ادبیات۱۷    عربی۲۰   زبان۲۰   دینی۵۰ یا۶۰

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
چقدر میخوندی؟ الان دانشگاه هستی؟

من بدبخت خیلی هم میخوندم ولی تو کنکور انقدر استرس کشیدم گند زدم ن بابا نرفتم موندم بلکه امسال بهتر بشه

پارسال۱۴۰۰۰شدم☹ریاضی۴ فیزیک۳۵ زیست۳۵   شیمی۷ ادبیات۱۷    عربی۲۰   زبان۲۰ ...

رتبت چند شد ؟

ریاضی فیزیک صفر زده  سی هزار میشه تراز ۷۰۰۰ خوب داده یه عده هم سهمیه دارن بی تاثیر نیست

چی ؟

2706