2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان مرسی ممنون گلم بابت راهنمایی  میترسم بره🥺

میترسی بره؟مطمئن باش اگ دنبال بهونه باشه میره اگ ن عاشقت باشه میمونه و قانعت میکنه

بدشم بره نهایت سختی تو یماهه دوماهه ده ماهه ی ساله اصن دوساله بدش ک چی؟میخاستی تا کی بااین بی محلی و دلتنگیت کنار بیای یبارم باعقلت فک کن اینجوری تواین رابطه فقد تو داری کوچیک میشی 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
2740
نرم افزار که الاماشالا فراوان هس(جیمیل.تویئت.و...) درثانی.با خط دیگه واحتمالا گوشی دوم.

اخه من فکرم اینه ک رلمم میشناسم منو نخاد رک میاد میگه ازکسی ترس نداره ک بخاد از گوشی دومدیا خط دوم استفاده کنه

اخه من فکرم اینه ک رلمم میشناسم منو نخاد رک میاد میگه ازکسی ترس نداره ک بخاد از گوشی دومدیا خط دوم ا ...

ببین اینا توجیه واسه اروم کردن خودت. و اینم بگم باخودت فک نکن که تو رل اول  اخرشی .قبل توبودن بعدتوهم هستن..پس عجیب نیس.ببین من عقیدم اینه که باهرکسی مث خودش رفتارکنم.وقتی وارد رابطه باکسی میشی خودتو اینقد وابسته نکن

رشته ای گر بُگسست میتوان وصلش نمود..لیکن گره اش در کاراست
ببین اینا توجیه واسه اروم کردن خودت. و اینم بگم باخودت فک نکن که تو رل اول  اخرشی .قبل توبودن ب ...

حرفاتون درسته

میگین الان کات کنم؟🥺شما پسرین خوب میدونین

بخاطر این رفتارش چجوری بگم بهش

حرفاتون درسته میگین الان کات کنم؟🥺شما پسرین خوب میدونین بخاطر این رفتارش چجوری بگم بهش

اره لزومی نداره وقت واسه کسی بزاری که تورو زاپاس میخاد.واسه تایمی که تنهاس میخاد.خودتو بخواه وبکش کناروبلاکش کن.ببین مارابطه میزاریم که درگیری فکریمون کمتربشه کنارش ارامش داشته باشیم نه اینکه به دغدغهامون اضافه بشه.مااینقدرثنم داریم که اینایاسمنن دیگه.یادت باشه توابزارنیستی که هرموقع احتیاج داشت ازت استفاده کنه

رشته ای گر بُگسست میتوان وصلش نمود..لیکن گره اش در کاراست
نه کلا افه  فقط دیروز ی لحظه ان شد بعد اف ولی تواینستاهس

نکنه رل تو داداش من باشه اخه داداش من گوشیش دزدیدن 😂😂😂😂😂

این عزیزم الان که داری امضا مو می خونی برا خوشبختیم یه صلوات یا یا ایات کرسی بخون اگه خوندی بهم بگو منم برات می خونم🥰من ان دختر نبستم که وقتی که خیابون راه میرم میگن این با من بوده من ان دختری هستم وقتی تو خیابون راه میرم میگن کاش مال من بود😍
2706