2733
2734
عنوان

سقط بچه یک ماهو نیمه

853 بازدید | 74 پست

سلام دوستای گلم، من یکماهو نیمه باردارم و رفتاز شوهرم اصلا خوب نیست، همسر خوبی نیست میترسم پدر خوبی هم نباشه و بچه بیاد زجر بکشه، شوهرم نمیزاره سقط کنم، ازتون خواهش میکنم اگه راهکار خونگی برای سقط بلدین بهم بگین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه سقط نکن گناه داره 

منم پارسال سقط داشتم برام نموند ایست قلبی کرد 

اتشالله همسرت خوب میشه با اومدنش

تو یِجایی تو قَـ♥️ـلبَم داریـ کِه هیچکَس نمی تونِه داشته باشِه👩‍❤️‍💋‍👨🧿💞
2738

دوسال پیش ابجیم بچشو سقط کرد بقران ب یک هفته نکشید مادرم سکته قلبی کرد فوت کرد بدون هیچ سابقه بیماری همه میگفتن بخاطر سقط خواهرته چون اولین صدمه ای ک میزنه ب خونواده زنه بخاطر همون من دیگه میترسم از سقط

نکن توروخدا.باور کن اون بچه آرزوی خیلی از خانوم هاست قدرشو بدون😭

میترسم از اینکه بیاد توی این دنیا و از محبت پدر بی نصیب باشه میترسم بیاد توی این دنیاو جرات هیچ انتخابی از خودش نداشته باشه، میترسم بشه مثل خودم وگرنه منم عاشق بچم

فکر نکنم تاثیر داشته باشه

چند ساله ازدواج کردی ؟ 

سر چی مشکل دارید ؟

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
2706