2737
2739
عنوان

تو رو خدا یه لحظه بیاین در مورد آزمایش خون بارداری سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 31 پست

عزیزم فردا هم دوباره بی بی چک بزن اگه منفی بود دیگه نیاز نیست بری برای آرمایش صبرکن پریود شی ، ولی اگه ده روز از موعدت گذشت و پریود نشدی اون موقع برو ازمایش ... امکانش کلا کمه که باردار باشی و بی بی چک نشون نده ، حتی اگه لقاخ دیر شکل گرفته باشه به نظرم تا فردا کامل مشخصه ، برات صلوات نذر میدم که باردار باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اقدام کردی برای بارداری؟ اگ اقدام کردی مجددا بی بی چک بذار اگ بازم منفی شد برو تست پاپ اسمیر بده عف ...

بله دوماهه اقدامم 

بیشتر از حامله نبودنم از عفونت داشتن میترسم وای خدا 

بخدا از معاینه شدن بیزارم شوهرمم از اونور گفته خوشم نمیاد دیگه بری معاینه بشی

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم   

راستی استرس خیلی بده خیلیااااا بعد من شنیدم بعد از ۱۵روز ک از قاعدگی رف تخمدان تازه خارج میشه ک بارور بشه 

من چنبار بعد از روزی ک پر بودم اقدام داشتم نمیگیرفت اصن استرس داشتم ناراحت بودم شدید حالا نگو ک تخمک بعد از ۱۵روز از پری بگذره تازه آزاد میشع منم اون موقع استرس اینو داشتم ک بگیرع یا ن استرس داشته باشی نمیگیرع اصن اصلنننننننن

عزیزم خب شما ک معلوم نی نطفه کی بگیره شاید ی هفته پیش گرفته ک تو بی بی نشون نداده اجازه بده شنبه بشه ...

امیدوارم همینجوری باشه 

2740
عزیزم فردا هم دوباره بی بی چک بزن اگه منفی بود دیگه نیاز نیست بری برای آرمایش صبرکن پریود شی ، ولی ا ...

ممنون عزیزم ان شاءالله حاجت روا باشی

بله دوماهه اقدامم  بیشتر از حامله نبودنم از عفونت داشتن میترسم وای خدا  بخدا از معاینه ش ...

خب چرا براش توضیح میدی ک بگه خوشم نمیاد 

بهش نگو میخوام معاینه داخلی بشم 

معاینه داخلی واجبه ازسلامت رحمت مطمعن میشی اگ خدانکرده عفونت داشته باشی و باردار باشی هم جون تو هم بچت توخطره

وپارگی زود رس کیسه اب پیدا میکنی ک بشدددددت برای توهم خطرناکه ک حتما بستریت میکنن 

اگ باردار شدی اصلاااااا ادرارتو توخودت نگه دار هرعفونتی اعم از گلو لثه مثانه واژن باییییید برطرف بشه حتما انتی بیوتیک هاتو مرتب مصرف کن تا جون خودتو جنینو بخطر ننداری

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
چشم حتما ممنون عزیزم 

قربونت اگ برای اقدام ب بارداری هستی مویز(کشمش انگور سیاه)زرده تخم مرغ و نخود رو تو رژیم غذاییت داشته باش 

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2706