2737
2739
چون کارتون حقوقیه میپرسم ازتون ، همکارشوهرم ((دکتره خاک برسر))ازماپوله یه ۲۰۷ روگرفت وبعدازگرفتن پول ...

صد در صد میشه .... یه وکیل خوب بگیرین ...بیافته دنبال کارا...قرارداد ها...تماسها...پیامک ها..حتی اگه تو شبکه های اجتماعی پیامی دادین. همه میشه مدارکتون همه رو مستند سازی کنین پیامک ها پرینت... یه نرم افزار ضبط مکالمه بنظرم برای همچین روزایی واجبه اونم میتونین سی دی کنین....بدین وکیل....................اگر هم وکیل نمیخواین بگیرین خودتون وقت بزارین برین شعبه دفاتر خدمات قضایی شکایت به جرم کلاهبرداری بکنین ....مدارکتونم بدین اسکن و ضمیمه کنن

تا دندان داری بخند دوست من  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صد در صد میشه .... یه وکیل خوب بگیرین ...بیافته دنبال کارا...قرارداد ها...تماسها...پیامک ها..حتی اگه ...

وکیل توفامیل ۳تاداریم ولی نگفتیم بهشون .وکیل شرکت هست راهنمایی های خوبی کردن ، فقط گفتن فعلافقط شکایت کلاهبرداری بکنیم وسفته هارو نشون ندیم تادادگاه ، درسته اینکاربنظرتون؟

2728
وکیل توفامیل ۳تاداریم ولی نگفتیم بهشون .وکیل شرکت هست راهنمایی های خوبی کردن ، فقط گفتن فعلافقط شکای ...

اره چون سفته ها بابت ضمانت بودن ....... نزارین زیاد زمان بخوره زودتر اقدام کنین..مدارکتونم محکمه نگران نباشین

تا دندان داری بخند دوست من