2733
2734
عنوان

نامزد رفیقم بهم پیام داده متن پیامش

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 51 پست
نمیدونم من اصلا درمورد رابطه ش حرفی نمیزنم  

به هر حال ارتباطتون را کمتر کتید ولی ملاقات اون خانم هم نری 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از روی چهار تا پیام آخه؟وقتی نه من می دونم رابطه ایشون با نامزدش چجوریه نقش دوست نامزدش این وس ...

خب بپرس یه سر دعوا اینجاست ازش بپرس مگر چقدر رابطه با رفیقش داره 

پس اگر شما با توجه به صحبتها نخوای قضاوتی بکنی که کلا قاضی ها باید تعطیل بشن چون هیچ کدوم شاهد ماحرا نبودن 

سر قرار که نرو ولی اگه راست میگه و زیاد با دوستت (نامزد اون خانم) قرار سفر دارین و ۲۴ ساعته به هم زن ...

میگم ما فقط در مورد خودمون کار زندگی حرف میزنیم نه من به روابط عاشقانه اون کار دارم و نه اون من حتی اسمش نمیدونستم چیه

آقا....                                                            بی تو به سر نمی شود...
2728
کافر همه را به کیش خود پندارد☺

کلا که همون کلمه ای  که  گفتم را درسته کلی گفتم ولی برای شما عالی بود و مشخصه صدق میکنه 

یبار بخون کامنتهاتو  ببین چه بی ربط داری جواب میدی .......

میگم ما فقط در مورد خودمون کار زندگی حرف میزنیم نه من به روابط عاشقانه اون کار دارم و نه اون من حتی ...

کار خوبی میکنی اگر عاقل باشی  اصلا وارد جزئیات نمیشی، فقط سعی کن روابطتت رو کنترل کنی، البته دوستت یاید مدیریت رابطه رو یاد بگیره به هرحال متاهلی با مجردی فرق میکنه نه اینکه کات کنه ولی باید مدیریت روابط داشته باشه

میگم ما فقط در مورد خودمون کار زندگی حرف میزنیم نه من به روابط عاشقانه اون کار دارم و نه اون من حتی ...

اون طوری که این خانم پیام داده این منظور رو میرسونه که شما دائما با نامزدش در تماسین و در حال تفریح و دوست شما به نامزدش نمی‌رسه و وقت نمی زاره و شاکی شده

اگه این طور نیست که نادیده بگیر

کار خوبی میکنی اگر عاقل باشی  اصلا وارد جزئیات نمیشی، فقط سعی کن روابطتت رو کنترل کنی، البته دو ...

بله درسته

آقا....                                                            بی تو به سر نمی شود...
2738
کلا که همون کلمه ای  که  گفتم را درسته کلی گفتم ولی برای شما عالی بود و مشخصه صدق میکنه&nb ...

حرص نخور عیب نداره فقط تجربه ات رو ببر بالا و صفات خودتت رو به بقیه تعمیم نده😉

اون طوری که این خانم پیام داده این منظور رو میرسونه که شما دائما با نامزدش در تماسین و در حال تفریح ...

خب ما خیلی با هم هستیم ولی اینا نامزدن عقدم نکردن هنوز نمیدونم چی بگم

من دیگه ج ندادم بلاکش کردم کلا حالا چیکار کنم بنظر شما

🤣🤣😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

شما باید خودتون درکتون رو بالا ببرید و روابطتون رو با فردی که داره متاهل میشه کم کنید . اون دیگه نمی تونه مثل سابق با شما باشه .

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2706