2737
2734
عنوان

حرومتون مثل گوشت....

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من اصلا حواسم نبود فکر کردم نهایتش بیست تومن باشه..اون نباید بگه اینا قیمتامونه..سو استفاده کرد

همونجا که فهمیدی میگفتی پس من مژه ها رو نمیخوام ممنون 

میدونم خیلی سخته برای خودمم اینجوریه ولی دیگه پولت مهم تره از رودروایسی پیش کسی که شاید هرگز نبینیش

2728
دلت خوشه یه قوطی روغن اویلا فک کنم دولیتریش شده ۱۲۰ دیگه پول ارزش نداره اون فروشنده ام گرون نکرده ک ...

اصلا لوازم ارایشی همه قیمت هست مثلا کرم هست صد تومن کرم هست دومیلیون ادم خودش باید بپرسه نه طرفو‌ نفرین کنه که گرونه وفلان

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
اصلا اهل این کارا و حرفا نیستم 

خب ببین خودت ضرر میکنی

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2738
خب من اصلا حواسم نبود فکر کردم نهایتش بیست تومن باشه..اون نباید بگه اینا قیمتامونه..سو استفاده کرد

صبح بخیر انگار تو خوابی کدوم بیست تومن بیست تومن دوتا بستنی میدن

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706