2733
2734
عنوان

💜 سرپرستی بچه 💜

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 304 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دیگه درین حد لازمه واقعا، که هم بچه ای که مدنظرتونه با شما و همسرتون جفت و جور بشه هم مسئولین شیر ...

توکل بر خدا، نهایتا به همینم باید قانع شم، از طرفی نمیخوام بعد 45 سالگی چنین اتفاقی بیوفته 🙏

🌹 حال مرا نپرس وقتی که نیستی، هر وقت  آمدی من خوب میشم 🌹
آره خودمم آرزومه بابا شم و اینکه حال و روز همسرم رو میبینم ناراحت میشم و دوست دارم اونم طعم مادر شدن ...

عزیزم تو اهواز به شوهرم که رفته بود ماموریت یک خانواده بیبضاعت دو قلو پسر بدنیا اورده بود گفته بود شما یک پسرشو نمیخاین 

همسرم گفته بود نه بابا 

همین یکماه پیش  

اونجا زیاده از این موارد اگه کسیو داشته باشین اونجا

اگه بتونی تو وضعیت منفی ؛ مثبت بمونی برنده ای💪💪و یک جوری تو چشم مشکلات زل بزن و بطرفش برو که مشکلات ازت بترسن  تنها مهارتی که باید تو زندگی یاد بگیری مهارت تسلیم نسدنهوقتی همه میخان شیر باشن تو یک اژدهای لعنتی باش  بلوغ فکری وقتیه که متوجه میشی احترام به عزت نفست مهم تر از عشق هیچ کس به داستان شما اهمیت نمیده مگه اینکه برنده باشی بعضی وقت ها  حتی متوجه نمیشی کاری که خدا برات انجام میده همیشه باید اعتماد به نفست بیشتر از احساساتت باشه هر کس دو چشم داره اما خیچ کس دیدگاه مشابهی نداره تو دنیایی که پر کپه تو یک نسخه اصلی باش
2728

ثبت نام کنید درسته زمان میبره ولی همه مراحل قانونی انجام میشه و از هر نظر خیالتون راحته اگه از جای دیگه بچه بگیرید ممکنه برا شناسنامه به مشکل بخورید و حتی ممکنه بعدا از شما اخاذی هم بشه پس بهتره قانونی اقدام کنید ما هم ثبت نام کردیم البته ما تصمیممون‌ دختر پنج ساله بود ولی گفتن نوزاد میدن به ما توکل به خدا

آره خودمم آرزومه بابا شم و اینکه حال و روز همسرم رو میبینم ناراحت میشم و دوست دارم اونم طعم مادر شدن ...

اینو بدونید ک فشار رو خانومتون 20000000برابر شماست چون مشکلو از خودش میدونه و با هر اقدام برا بارداری و شکست 5سال پیر تر میشه خیلی سخته واقعا من 8ماه دارو مصرف میکردم میخواستم روانی بشم از فکر این ک بچه دار نمیشم خدا ب خانومت صبر بده🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

عه جدی کی میاید من چی بپوشم 😂😂😂😂😂😂

همینکه خنده رو بر چهره ام آوردید ممنونم 😊 شما امر بفرمایید با مادرت( همسرم )الساعه خدمت میرسیم😅

2738
نمیتونید رحم اجاره ای بگیرید اینجوری هم بچه خودتونه هم زمان کمتری لازمه؟

به نظرتون همسرم پذیراست؟ چون خانوم هستید میپرسم، راجبش تا الان حرفی نزدم بهش 🙏

تمام تلاشم همین هست بازم عمل IVF داریم در مرکز مام 🙏

م خودم زیر نظر ناباروری رویال بودم  خدایی خیلی خوب بود 8ماه زیر نظر یکی بودم بدبختم کرد ولی اونجا یک ماههه نتیجه گرفتم

الان که گفتن هزینه های ناباروری رو دولت میده نمیشه ای وی اف کنین نا امید نشین شاید نتیجه بگیرین باور ...

همین سه هفته پیش IVF داشتیم که متأسفانه منفی شد، قرارا مجدد برج 6 مرکز مام IVF کنیم که شخصی است و 30 تومان به گفته خودشون میگیرن که یقینا تا 35 هم میرسه 

ثبت نام کنید درسته زمان میبره ولی همه مراحل قانونی انجام میشه و از هر نظر خیالتون راحته اگه از جای د ...

واقعا حرفت درسته یه خانومی بچه از یه خانواده ای گرفته بود دو سالش که شد مادره اومد اینارو پیدا کرد بچش و پس گرفت حالا غم رفتن اون بچه از بچه نداشتن سختره استارتر به این چیزا هم فکر کن زود تصمیم نگیر ما هم موندیم چیکار کنیم بهزیستی بهتره ،منکه هنوز امید دارم خدا یه روزی به خودم بچه بده تازه چند ماهه ثبت نام کردم بهزیستی ولی بازم هنوز امیدوارم یه فرجی بشه نا امید نباش

سلام اسی عزیز هیچ اطلاعی در مورد اینکه الان این بچه ها رو کسی به سرپرستی گرفته یا نه ندارم این رو یه خانم که عضو بسیج بودن بهم نشون دادن و گفتن واقعی هست و من از روصفحه عکس گرفتم اگه قصدتون جدی هست تماس بگیرین شاید پدرو مادر دوم این بچه ها شما بوده باشین 

هیوووو: میدانم که میبینی میشنوی ؛تااین لحظه که تورا در درونم یافتم چیزی غیر ازمحبت و پناه و محافظت ندیدم ؛مرابارنج هایم تنها نگذار که من محتاجترینم به بودنت به حضورت به اراده ات و به خواسته ات؛من نمیتوانم تصمیم درست بگیرم و شجاعت و جسارت ندارم بین ماندن و رفتن گیر افتاده ام کمکم کن تا ازاین چرخه خارج شوم؛برکت باشد؛دوستت دارم مراببخش سپاسگزارم
خوشبحالتون وضعتون خوبه ما بزور خودمونو نگه میداریم

روزی رسان خداست، بهتون حق میدم بزرگوار و واقعا شرایط سختی رو هموطنان عزیزم دارن سپری میکنن، منم مثل شماهام و هیچ فرقی نمیکنه 🙏🌹🙏

همینکه خنده رو بر چهره ام آوردید ممنونم 😊 شما امر بفرمایید با مادرت( همسرم )الساعه خدمت میرسیم😅

ای ای درد مامانم ب جونم بیا همین الان آدرس میدم 🤣🤣🤣 فقط بیاید مامان خودمو راضی کنید 😂😂😂 ان شا الله همیشه لبتون خندون دلتون شااااااااااااااد بابایی🙏🏻🙏🏻😍😍😍😍

2706