2733
2739
عنوان

ازدواج اینترنتی چطوره؟🧐

355 بازدید | 16 پست

من هر وقت خواستم با یکی آشنا شم از طریق اینترنتی همه پیشنهاد دوستی دادن.چیکار کنم که یکی نظرمو جلب کنه.حضوری هم اصلا کسی منو نمیشناسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

غیر قابل اعتماد

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

من با رلم  مجازی آشنا شدم، بعد دو سه هفته باهم چت کردیم رفتیم همو دیدیم😂 

خدایی اگه سیصد. و هفتاد درجه با عکسی که برام فرستادفرق میداشت اصلا سمتش نمیرفتم😂

خب چه کاریه😐 زشتم هستی عکس خودتو بفرس ن با ادیت و هزارتا چیز

اینجا یکی داره خسته تر از واژه خستگیو زندگی میکنه!
2738

فقط برو تو واقعیت مجازی وقت تلف کنیه 

دوربین بیسیم-دوربین بیسیم چرخشی-دوربین مداربسته بیسیم-دوربین مداربسته وای فای-دوربین وای فای -دوربین مداربسته wifi

ردیاب خودرو-جی پی اس خودرو-قیمت ردیاب خودرو-فروش جی پی اس خودرو-خرید جی پی اس خودور-بهترین جی پی اس خودور

ردیاب ویگوقیمت ردیاب ویگو فروش ردیاب ویگو ردیاب خودرو ماهوراه ای ویگو

دوربین کوچک-دوربین مخفی کوچک-خرید دوربین مخفی کوچک-دوربین کوچک رم خور-دوربین مداربسته مخفی-دوربین مداربسته ریز

دوربین خودرو -دوربین مداربسته خودرو-قیمت دوربین مداربسته خودرو-خرید دوربین مداربسته خودرو-دوربین خودرو هوشمند

دوربین سیم کارت خور-دوربین مداربسته سیم کارت خور-دوربین سیمکارتی-دوربین مداربسته سیم کارتی-

حتی اگه طرف ۱۰درصد هم ازدواجی باشه همون اولش نمیگه صبر میکنه ب شناخت برسه بسنجه موقعیت رو بعد بحث ازدواج میکشه وسط خواهشا هول بازی در نیارین ببخشید اینجوری گفتم کلمه ای دیگه ای ک حق مطلب رو ادا کنه ب ذهنم نرسید

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
حتی اگه طرف ۱۰درصد هم ازدواجی باشه همون اولش نمیگه صبر میکنه ب شناخت برسه بسنجه موقعیت رو بعد بحث از ...

۱۰۰درصد 

ی صفرش جا موند

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706