2737
2734
عنوان

مادرشوهره بی فرهنگ و بی شعور +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 102358 بازدید | 341 پست

خ قشنگه هیجدقتم از مد نمیره

پیش ب سوی لاغری و سلامتی 😊😇قد ۱۶۳ وزن فعلی ۶۹ هدف اول ۶۲ هدف دوم ۵۶ با تکیه بر تلاش🌻۱۷ اردیبهشت:۶۷.۶۰۰🧜‍♀️۲۵ اردیبهشت ۶۶.۵۰۰🧜‍♀️۳۱ اردیبهشت ۶۵.۴۰۰صعود به گروه آبی💙🧜‍♀️۸ خرداد ۶۵.۳۰۰🧜‍♀️۲۹خرداد ۶۴🧜‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادر شوهر منم از لباس مجلسی که خریدم پشت سرم ایراد گرفته بود تا اینکه تو تنم دیدش میگفت چقد بهت میاد 

گفت من پشت سرت  به پسرم (شوهرم)گفتم چقد  مهسا بد سلیقه ست آخه این چیه خریده 

با این حال نظر هیچ کس برا من مهم نیست چیزی که به دلم بشینه میخرم و میپوشم 😁

خدایا شکرتتتتتتت 

عزیزم شاید چون فهمیده از پول مامانت خریدی خواست بی ارزش جلوه اش بده بعضی ها متاسفانه اینطورین

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
2738

ولش کن بابا اینا الان بخاطر اون زنجیرای کلفتشون مده منم میخواسم بگیرم  اتقافا ....ازکیف ترلان پروانس صورتی جیغشو داش توعکس..چن خریدی؟

💚استرس یعنی اعتماد نداشتن به خدا💚

ببین من یه عروس خاله دارم که مطلقه بوده و یه بچه کنارش

پسرخالم مجرد بود به زور رفت گرفتش

خالم و دخترش بدترین رفتارو باهاش میکردن چون دوس داشتن پسرشون دختر مجرد و پولدار بگیره ولی این زنه خودش بود و لباسای تنش

خلاصه این عروس خالم هم آنچنان سیاست داره که نگو

خانواده هم نداره پدرش معتاده معلوم نیست کجاست مادرش هم بعد از ۵ بار ازدواج و جدا شدن رفته با یه پسر مجرد زندگی میکنه

مثلاً ماه رمضون خالم همه رو برای افطاری دعوت کرده بود سر سفره عروسش ۲ بشقاب برنج خورد خالم برگشت به شوخی انداخت گفت بسه دیگه زهرا جون عین گاو شدی انقد خوردی نمیخوای یکم رژیم بگیری

من بودم میترکیدم اما اون میدونی چی گفت؟

با خنده گفت مادرجون مگه غذا های شما میذاره من رژیم بگیرم راستی یه قابلمه غذا هم ریختم گذاشتم رو گاز رفتنی ببرم برای سحریم (اصلأ روزه نمیگیره میخواست ببره برای نهارش) 

خلاصه هیچ حرفی به هیچ جاش نیست اتفاقاً بدتر طرفشو میکوبونه

با سیاست کاری کرد که پسرخالم براش جهیزیه کامل و خونه و ماشین خرید

الانم بارداره سیسمونی خریده بود استوری کرده بود

یه همچین آدمیه

حالا مال تو که یدونه کیف بوده جای عروس خالم بودی چیکار میکردی؟

اگه ببینی چه حرفایی بهش میزنن

اونم به هیچ جاش نیست و روز به روز چاق تر میشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

به نظر من اشتباه از خودت بوده. 

آدمی که اینهمه بهت بی احترامی میکنه ، چرا باید براش ذوق کنی و بخوای کیفت رو نشونش بدی؟!! 

تو رو خدا خانومااااا اینقدر با خونواده شوهراتون قاطی نشید. با بهترین خانواده شوهر هم نباید اینهمه قاطی و نزدیک شد که بری کیفت رو بهش نشون بدی بگی ببین چی خریدم!

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
ببین من یه عروس خاله دارم که مطلقه بوده و یه بچه کنارش پسرخالم مجرد بود به زور رفت گرفتش خالم و دخ ...

به خاطر سرایط نابرابر داره تحمل میکنه چیزی نمیگه 

اگر دختر مجرد بود از خانواده درست حسابی این مدل حرف شتیدن  براش سنگین بود

2706