2733
2734
عنوان

شهید حسن صیاد خدایی🌸🌿.زیارت شهدا روز ( 774) 🌿🌺🌺🌿🌿🌿🌿🌿🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 31 پست

،،

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ.وَعَجِّل فَرَجَهُم
🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺
🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

،،،

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ.وَعَجِّل فَرَجَهُم
🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺
🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🍁اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ.وَعَجِّل فَرَجَهُم 🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺 🍂🌺🍃🍂🌺🍃 ...

تو را بجان زینبت ....پدری کنید پدر ...تو را به تن بی سر محسن حججی هایت مدد...دلم آرامش و پیروزی و شادی و امنیت می خواد دلم سربلندی می خواد...دستمان به سویتان درازه پدر زینب....دعایمان کنید حل مشکلمان را از ارباب بخواهید....دلم روشنه 

2731

دوهزارصلوات هدیه میکنم به حضرت امام حسن عسکری علیه السلام به نیابت از شهیدبزرگوار انشاءالله همه عزیزان تایپیک حاجت روا وعاقبت بخیر باشند 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

سلام به الهه جان و سایر دوستانم...اجرت با خدا..اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2738

سلام خواهر عزیزم خیلی ممنون از زحماتت اجرت با خدا

صد صلوات هدیه می کنم به این شهید عزیز ان شاءالله همه دوستان حاجت روا باشند 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِاللّه الحُسَین (ع) 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا حُجَّةَ الله یا صاحِبَ الزَّمان (عج) 

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج وَالعافیَةَ وَالنَّصر 

2706