2733
2739

مادرم وسواس شدید و حساسیت زیاد روی کل امورات خونه داری داره و موجب نابودی آرامش و روان من شده‌ چند بارم درگیر شدم و کتک کاری کردم اما بی تاثیر بوده 

چگونه مقابله کنم که اذیت نشم

نکته : لطفا نگید مستقل زندگی کن چون شرایطشو ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم وسواسم اما دیگران و اذیت نمیکنم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

با احترام و منطق و مهربونی باهاش صحبت کن ... بیشتر نتیجه میده ..در برابر محبت یکم سر به راهن

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.