2737
2739

سلام

یعنی چی؟؟؟ مرد تاپیک جنسی میزنه بریزین تو تاپیک مخالفت کنین میرید راهنمایی میکنین؟ بابا شما دیگه کی هستین!!!! من تمام کسانی که تو تاپیک های جنسی اقایون راهنمایی میکنن بی تذکر میبندم

کاری نکنین پس فردا مردا اینجا پر بشن واسه همین موضوع

بگن نی نی سایت هست راحت میری از خانمها راهنمایی جنسی میگیری همه بریزن اینجا عضو بشن وقتی زیاد بشن نمیشه کاری کردا نگین نگفتی نندازین تقصیر ما که چرا مرد تو سایت پر شده، وقتی مخالفت نکنین وقتی جواب بدین همه میان اینجا واسه همین موضوع

حالا همین شماهایی که مردا رو راهنمایی میکنین و دلسوزی میکنین واسشون که گناه دارن شوهرتون بره از خانمها راهنمایی جنسی بگیره چکار میکنین؟ بازم روشنفکر و دلسوز می مونین؟؟؟ نه دیگه یک کم فکر کنین بعد دوباره برید راهنمایی بدین مردا رو

خجالت داره فکر نکنین مجازی هست میتونین با هر کس هر چیزی بگین و در مورد مسائل خصوصی هم حرف بزنین در واقع این خود شما هستین دارین با یک مرد از خصوصی ترین مسئله حرف میزنین

اگرم براتون مهم نیست برای من هست و همتون رو برای همیشه میبندم و دیگه هر کاری کنین کاربری رو باز نمیکنیم

شمایی که دلتون نمیخواد محیط سایت خراب بشه شمایی که دلتون نمیخواد از در و دیوار سایت مزاحم بالا بره نذارین محیط سایت رو ناامن کنن مخالفت کنین باهاشون

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌