2737
2734
عنوان

همیشه برام سواله چرا دنبال دختر کم سن هستن برای ازدواج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5447 بازدید | 82 پست

اینقدر میزنن تو سرت تخریبت میکنند بال رویاهاتو میچینن و  ذهن و ذهنیتتو تغییر میدن با نیش و کنایه و جنگ اعصاب به خودت میای دیگه این من من سابق نیست 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی چرا به نظر من برعکسه....اینایی که کم سن هستن رفتارشون دست خودشون نیست یه دفه میبینی دومتر زبوندر ...

تو بعضی موارد بله اینم هست اما یجورایی گربه رو دم حجله میکشن دیگه چشم طرفو میترسونه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ولی چرا به نظر من برعکسه....اینایی که کم سن هستن رفتارشون دست خودشون نیست یه دفه میبینی دومتر زبوندر ...

ولی قبول کن یک خانم سن  سال دار کمتر زیر بار حرف زور نمیره و دنیا دیدست . ولی جوون رو با کتک و تهدید و گاهی تشویق میشه وادار به کاری کرد که میخوان .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
خبر ندارن  بچه  سن ها     دهنشونو   بدتر  آسفالت  میکنن

دقیقا نظر منم همینه.....این کم سن بودنا شاید واسه قدیما که دخترا چشم و گوش بسته بودن جواب میداد....ولی الان زمونه فرق کرد....

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

دقیقا منم خیلی اینو شنیدم که دختر کم سن وسال میگیرن که اون جوری که دوست دارن تربیتش کن 

میخوام بگم اگه واقعا یا همچنین طرز فکری دارن باید برن بمیرن یعنی چی که اونجوری که دوست دارن مگه زن حیون دست آموز که تربیتش کنن مگه اون زن تو خونه پدرش تربیت نشده واقعا براشون متاسفم البته این طرز فکر بیشتر برای اونایی هست که خودشون یجورایی یه جای کارشون میلنگه ومیخوان رو زنشون سلطه داشته باشن   😤

تربیت منظورش اینه خودشون دوراشونو زدن دنبال یکی هستن که پاک باشه و عشقی رو تجربه نکرده باشه بشن عشق اولشون🫤🫤🫤که از اونور بوم میفتن 

یه نوع بیمارن که دنبال بچه ان

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
من اصلا تا زیر 30 سالگی قصد ازدواج ندارم  ولی خب برام سوال بود چرا همچین کاری کردن با اینکه می ...

ببین از ۲۴_۲۵ به بعد اگه تجربیات خوبی داشته باشی مثلا سفر مجردی رفتی ، چندتا مهارت یادگرفتی درس خوندی شاغل شدی  بزرگ و بالغ و اماده ازدواج شدی ازدواج کن  چون در این صورت انتخابت و پایبندی به انتخابت بیشتره و دیدن هم سن و سالای که دارند این موارد و تجربه میکنند ته دلتو خالی نمیکنه ، خلاصش که حس استفاده لذت بخش از  دوران مجردی متاهلیتم شیرین میکنه بشرط انتخاب درست و همراهی ادم درست

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
ولی قبول کن یک خانم سن  سال دار کمتر زیر بار حرف زور نمیره و دنیا دیدست . ولی جوون رو با کتک و ...

اصلا بحث زور نیست...پخته تر عمل میکنه با سیاست...از کلماتی استفاده میکنه که نه سیخ بسوزه نه کباب....و حرف خودش پیش بره عزیز هم باشه...

نمیدونم والا....

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706