2737
2734

من نذر کرده بودم اگه این تو راهیم دختر شد بزارم اسمش رو فاطمه ، خلاصه رفتم اسم های دو اسمه تلفیقی تو‌ نت سرچ کردم دیدم میشه گذاشت فاطمه سنا ، فاطمه الا، فاطمه سرور من همیشه از اسم سرور خوشم میومد الان به فینگیلیش مینویسم که متوجه بشیذ soror این  اسم رو دوس داشتم ولی الان شک دارم شاید این فاطمه soror نباشه فاطمه sarvar باشه به نظرتون کدومش درسته؟شک کردم 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اخه اینا دیگ چه ترکیبیه  تو شناسنامه بزار فاطمه صدا بزن سرور

چيكاركنم عزيزم نذر كردم ميخواستم بزارم فاطيما شوهرم ميگه خوشم نمياد خارجكيه ما ايراني هستيم و فلان 

2738

مخالف اسمای دو بخشی هستم چون معمولا کامل صدا نمیشن . با احترام سلیقه من نیست . خوشنام باشه الهی

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
چيكاركنم عزيزم نذر كردم ميخواستم بزارم فاطيما شوهرم ميگه خوشم نمياد خارجكيه ما ايراني هستيم و فلان&n ...

خب بزار همون فاطمه، یا من اکثرا دیدم تو شناسنامه میزارن وقتی نذر کردن هر چی بخوان دیگ صداش میزنن همون اسم مستعار 

اخه بخدا یه ترکیب هایی الان میزارن یه جوریه چطور صداش بزنی فاطمه سنا مثلا خودشم شاید بعدا دوس نداشته باشه،بازم هر جور صلاح میدونید انشالله سالم باشه

قربان بودنت بروم...❤
مخالف اسمای دو بخشی هستم چون معمولا کامل صدا نمیشن . با احترام سلیقه من نیست . خوشنام باشه الهی

اره عزيزم ميدونم منم دوس ندارم چون نذر حضرت فاظمه كردم اگه بشه مجبورم بزارم گلم ممنونم عزيزم 

فاطمه تنها دلنشین تره

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞
فاطمه تنها دلنشین تره

اره خيلي قشنگه ولي ميترسم در اينده بگه چرا اسم سوسولي برام نزاشتي ديدي كه همه اسما عجيب غريب شده گفتم هم نذرمو ادا كردم هم اون راضي شه

اره عزيزم ميدونم منم دوس ندارم چون نذر حضرت فاظمه كردم اگه بشه مجبورم بزارم گلم ممنونم عزيزم 

پس همون فاطمه سُرور قشنگه فقط کامل صداش کنید نه اینکه یه بار این یه بار اون 💖🤗

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2706