2752
2734

سلام به همگی،ان شاءالله حال دلتون خوب و غصه ازتون دور باشه🙏💚

گفتم بیاید،یکم انرژیمونو زیاد کنیمو خودمونو تا شب شارژ کنیم،چجوری🤔😊

🖼 #طلوعی_دیگر...🔆

🤲 پروردگارا

🍃ﺍﻣﺮﻭﺯ "مشکل ﮔﺸﺎﯼ"

🍃ﺩﻭﺳﺘﺎنمان ﺑﺎﺵ

🍃ﻣﺴﯿﺮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺸﺎﻥ

🍃را ﻫﻤﻮﺍﺭ ﮐﻦ

🍃و ﺻﻨﺪﻭﻗﭽﻪ ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ ﺷﺎﻥ

🍃ﺭﺍ ﭘﺮﮐﻦ ﺍﺯ ﺧﻮﺑﯽ 

🍃ﻭ "ﺑﯽ ﻧﯿﺎﺯﺷﺎﻥ ﮐﻦ"

🍃ﺍﺯ ﻫﺮ ﻧﯿﺎﺯﯼ

☀️ سلام و صبح شما بخیر و شادی 

یه سلامی هم بدیم به آقا امام حسین(ع)تا این انرژیمون چند برابر بشه

💚السلامُ عَلَیکَ یا اباعَبْدِاللّه وَ عًلی الاَرواح الَّتی حَلَّت بِفِنائِک عَلَیکَ مِنّی سلامُ اللّه ابداً ما بَقیتُ وَ بَقیَ اللَّیلُ وَ النَّهارُ و لا جَعَلَهُ اللّهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکُم اَلسّلامُ عَلی الحُسین وَعَلی علِیِّ بن الحُسین وَعَلی اُولاد الـحُسین وعَلی اَصحابِ الحُسین💚
🙏🙏🙏🙏🙏

در پایان یه سلام هم میدیم به آقامون صاحب الزمان

💚السَّلامُ علیکَ یا بقیَّةَ الله یا اباصالحَ المهدی یا خلیفةَالرَّحمن و یا شریکَ القران
ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّان سیِّدی و مَولای
ْ الاَمان الامان💚

الهی که حال دلتون خوب خوب باشه،روزتون امام زمانی

امروز رو با امام زمانمون عهد ببندیم،تا از دیروزمون بهتر باشیم

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
اومدم بنویسم عه چه جالب با این عنوان ولی تاپیک امام زمانی نیست که به اخرش رسیدم و  دیدم ...

عزیزم😄مگه حال خوب بدون حضور امام زمان شدنیه😍

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان من پشیمون شدم کی پاسخگوئه؟ 😂

جدی که نمیگی😅🤔

چرا به نظرت جدی نمیاد؟

برای اینکه کسی نیست که امام زمان رو دوست نداشته باشه😊

2740

❤️الهی عظم البلا

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ