2733
2739

من خودم به شخصه اول گرونی چون نمیتونم چیزایی که میخواد و تهیه کنم بچه های الانم که پرتوقع،بعدم آینده مبهم دنیا که  حالا کشور خودمون هم دیگه بدتر،سوم از ترس زیاد شدن بی بندوباری توی تمام جوامع 

به این دلایل یه دونه دارم و اصلا به فکر بعدی نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تا ده سال دیگ نمیارم بچم رفته تو چهار ماه چون خیلی درد کشیدم دیگ توبه از بچه داری ب این زودی 

اگه مشکلات زندگی سنگه من سنگ شکنم🎭📍🗝️.   یه خانوم معلم خاص❤️ یه خانواده شاد ❤️که به همه خواسته هاشون رسیدن💪.                              𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝘀𝗺𝗶𝗹𝗲 𝗹𝗮𝘂𝗴𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿𝗿𝗮𝘀𝘀𝗲𝘀 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 همیشه بخند:) این دشمناتو گیج میکنه🎭

توانایی و شرایط دومی رو دارم و میارم.هم خودم هم همسرم و هم دخترم با شوق و علاقه فراوان منتظر بعدی ها هستیم  

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

بچه دار شدن فقط زاییدن نیست امادگی میخواد سواد میخواد وضعیت مالی میخواد و از همه مهمتر ارامش و امنیت جامعه هم مهم بخاطر همین من جرات ندارم حتی به بچه اول فکر کنم چه برسه دومی

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2738
من یدونه دارم و دیگه نمیخوام چون من هم انسانم و باید زندگی کنم به دنیا نیومدم که فقط بچه بزرگ کنم

منم یدونه دارم واقعا نمیدونم اوردن دومی بااین شرایط کار درستی هست یا نه

دلمون نمیخاد بچمون اینجا بدنیا بیاد و بزرگ بشه چون بهش ظلم میکنیم بااینکار وحشتناک ...

بی اعصابی و نداشتن حوصله هم ضمیمه کن

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
2706