2737
2739
عنوان

نیاز دارم بهتون تا منم مادر شم 😍😍

200 بازدید | 16 پست

دوستان من 1ساله ازدواج کردم زیاد اشنایی ندارم با بارداری 6 روز پیش اقدام کردم ولی فقط یه بار اتفاق افتاد نشد ک یه روز در میون رابطه داشته باشیم راهنماییم کنین کی موقع خوبیه واسه بارداری یا احتمال داره باهمون یه بار حامله شم من اصلا تاریخ پریودام یادم نمیمونه 

اول از همه تاریخ پریودی هات رو ثبت کن

تقویم lmpo نصب کن

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوره باروری بهترین دوره هست

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 

سلام عزیزم این تجربه من بزار توهمین بیخیالی باشی خیلی بهتره که یادت نمونه وقتی دقتت بره بالا هی ببینی تخمک گذاریت کیه هی منتظر میشی پریود میشی یانه وقتی میشی کلی فکرای منفی میاد سراغت توکار خودتو بکن ان شالله که نتیجه بده اما بیشتر از یکسال نشد یه چکاپ کامل خودتو همشرت بده خیالت راحت بشه مشکلی نداری 

2740
کی یعنی

تو تقویم پریودی اون دوره رو نشون میده

بستگی به چرخه پریودیت داره

(میانه سیکل قاعدگی یعنی در روز 14 هنگامی که بیشترین احتمال باردار شدن وجود داره)

تو تقویم پریودی اون دوره رو نشون میده بستگی به چرخه پریودیت داره (میانه سیکل قاعدگی یعنی در روز 14 ...

من پریودیم 4 روزه دوستم میگف پریودیت تموم شد سه روز پشت سر هم بکنی باردار میشی