2733
2739
خدا شر تمام مردا فاسد و کم کنه بگو الهیی آمین❤

وزن فاسد

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وزن فاسد

آمین❤

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2731

اکثر مردا بی معرفتن.. متعهد نیستن.. تو زندگی اولویت خودتون باشین... همسر من ده روز بخاطر مطالعه فشرده ازمونم فقط دو وعده از بیرون غذا گرفت.. نه بچه داری کرده این مدت نه حتی یدونه لیوان یا قاشق برام شسته باشه دیشب یه منتی برام میزاشت.. لباساش تمیرو اتو کشیده و غذاهاش همیشه اماده کوفت کرده ولی این  دو وعده غذاییو چنان سر من کوبید بد باهام حرف زد ساعتها گریه کردم 

آفرین کار خوبی کردی اون مرد دیگه درس نمیشه بذار تو گند و کثافت خودش غلت بزنه طلاقتو بگیر بعدا عین سگ ...

فقط اون زنه وشوهرموهی نفرین میکنم تازه خودم یه بچه دارم اون زنه دوتابچه ازشوهراواش داره

2738
😭😭😭😭

گریه نکن دیگه گلم خودتو اذیت نکن کسی که یه زن صیغه ای رو به تو ترجیه میده ارزش یه قطره اشکم نداره

داری طلاق میگیری دیگه این مرتیکه بی لیاقتم تو زندگیت نیست

غصه نخور گلم

دلیلش چی بود که زن صیغه کرد؟ هیزه؟

این زنه باهم رفت وامدخانوادگی داشتیم تااینکه بعدش،فهمیدم باشوهرم رابطه دارم ازشوهرش طلاق گرفت وزن این شدامانمیدونم چی کم گذاشتم علتش واقعاکمبوده

فقط اون زنه وشوهرموهی نفرین میکنم تازه خودم یه بچه دارم اون زنه دوتابچه ازشوهراواش داره

😐 عجب بی وجدانیه شوهرت با یه بچه از این کثافت کاریا میکنه اخه عرضه ندارید زن و زندگیتونو نگه دارید چرا زن میگیرید زن گرفتید ورا بچه دار میشد الان اون بچه چیکار کنه آینده اش تباه شد معلومه زنه از اون عفریته های آویزونه میخواد خوذشو قالب کنه

این زنه باهم رفت وامدخانوادگی داشتیم تااینکه بعدش،فهمیدم باشوهرم رابطه دارم ازشوهرش طلاق گرفت وزن ای ...

خب وقتی همسرتون مستقیم گفتن زن صیغه کردن، نپرسیدید چرا و علتش چیه؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2706