2733
2734
دخترم دو هفتس دارم از پوشک می گیرم! تقریبا دیگه میگه .فقط دستشویی دومش نمیگه همیشه! البته شبا هم پوشک هس! موضوع اینه که خیلی جیش میکنه! شاید تو یه ساعت چندبار! نمیدونم مشکلی هس؟ برای همین بعضی وقتها من کوتاهی میکنم نمیبرم و خیس میشه! نمیدونم طبیعیه یا نه! برای دستشویی دوم هم نمیدونم چه جوری بگم بهش که راحت بیاد دستشویی بگه! اگه تجربه ای دارید بگید ممنون
یک عمر دنبال خدا گشتم تازه فهمیدم که برای یافتن خدا باید دنبال خودم می گشتم
یکم صبر کن. عجله نکن. میگه. ممکنه چندبار خرابکاری کنه ولی میگه. این طبیعیه. بچه ها عادت به پوشک که دارن با فاصله کم جیش میکنن ولی کم کم یاد میگر ن نگه دارن. مدفوع رو هم معمولا کمی دیرتر .. نگران نباش وای از دست ما مادرا که غصه چه چیزایی رو میخوریم.
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید