2737
2739
عنوان

خاطرات مدرسه بیاین یکم بریم توی حال و هوای خوب قبلا 😎😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 46 پست
تعریف کن ببینم چه بودی 😂✋🏻

من اول دبیرستان معلم پرورشی وقرآنمون یکی بود تو زنگ بیکاری بهمون گفت بیاد کمک داشتن یه جایی رو درست میکردن از کارهای چرت معلم پرورشیا من ودوتا از بچه ها نرفتیم گفت قرآنو افتاده بدونید وواقعا انداختمون .

من درسم خوب بود ولی قرآنو همیشه عقب بود از بچه ها چون پیش نیاز قرآن ۲ و۳ قرآن ۱ بوددددد .😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول دبیرستان معلم پرورشی وقرآنمون یکی بود تو زنگ بیکاری بهمون گفت بیاد کمک داشتن یه جایی رو درست ...

قلدور مدرسه چطوره تو 

😂😂😎

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
2731
آخی چه کردی دختر جان؟

مث همیشه سر کلاس شوخیو بگو بخند داشتم متوجه ورود معلم نشدم این اومدو یهو صدام کرد برگشتم نگاش کردم با خنده گفتم ببخشید خانوم نفهمیدم اومدین گفت معلومع ک نمیفهمی با داد یهو همه کلاس ساکت شد شروع کرد به خرف زدن مگه تو اتباع نیستی مگه به زور درس نمیخونی چرا مث دوستای افغان دیگت ساکت نمیشینی نیگا ادم اصلا متوجه بودنشون نیست پرو بازی در نیار بشین 

یعنی دنیا رو سرم اوار شد من از ملیتم خجالت نمیکشم اما هیچکس تو کلاس نمیدونست یعنی اون موقع نگاهای سنگین کلاسو حس میکردم 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

هیچی خر خون بودم .

مادرمم منو خر .میگرد نمیذاشت با دوستام برم پیاده روی و پارک یا ارایش کنم و....

کلا دوران مدرسه یادم میفته افسردگی میگیرم .

همش درس و درس و درس .

اخرشم شدم یه زن خانه دار بیکار الاف افسرده 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
مث همیشه سر کلاس شوخیو بگو بخند داشتم متوجه ورود معلم نشدم این اومدو یهو صدام کرد برگشتم نگاش کردم ب ...

الهی بگردم ایشالله شوهرش طلاقش میده بابا 

این آدمای بیشعور زیادن برات مهم نباشه 💋😌

الهی بگردم ایشالله شوهرش طلاقش میده بابا  این آدمای بیشعور زیادن برات مهم نباشه 💋😌

😂😂😂از کجا فهمیدی 

من راضی نبودم اما شوهرش طلاقش داد از کارم اخراج شد چون دفترو رو سر مدیرو معاون خراب کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
هیچی خر خون بودم . مادرمم منو خر .میگرد نمیذاشت با دوستام برم پیاده روی و پارک یا ارایش کنم و.... ...

این مامانا همینن به من می‌گفت بخون نخونی میگم آشغالی بیاد شب ببرتت 😎

الهی ننه شاد باش بابا شاید فردا نباشه

😂😂😂از کجا فهمیدی  من راضی نبودم اما شوهرش طلاقش داد از کارم اخراج شد چون دفترو رو سر مدیرو ...

عرر😂😂

دمت گرم داداش (میدونم دختری )خودمی💪😎😂😂😂

بچه بزن بهادر کی بودی؟

عرر😂😂 دمت گرم داداش (میدونم دختری )خودمی💪😎😂😂😂 بچه بزن بهادر کی بودی؟

چاکرم داداش فدات 😂😂✌🏻

چی بگم خوب وقتی عصبی میشم هیچی حالیم نی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مت فرار 🤦🏻‍♀️🌚 خواهرم نزنی ناقصم نکنی

وای فداتشم چرا اخه شما به این خانومی گلی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706