2737
2734
عنوان

بی لیاقتشو ثابت کرد

358 بازدید | 29 پست

دیروز براشوهرم تولددونفره گرفتم سوپرایزش کردم براش هدیه خریدم.از اونموقع سرسنگینی شده بامن خوب حرف نمیزنه .حالا قبلش خوب بود ها سرحال بود قربون صدقه رفتن زنگ زدن.الان انگار کار بدی کردم ک ناراحته خودشو گرفته بدون هیچ دلیلی ها هیچ اتفاقی دعوای قبلش نداشتیم 😐⁦☹️⁩😂یعنی میخام بزنم بهش کنم خاااک تو سرهرچی مرد بی لیاقته که ارزش خوبی رو ندارن فقط باید بهشون غر زدو بد باشی.حالا.وقتی باهاش خوب نیستم قدرمو می‌دونه..چکار کنم آخه نمیخام بد باشم 😥

و خدایم کافیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بپرس

اینکه گفتی شوهرت بی دلیل اخم و قهر کرد

این اخلاق عادی و روزمره نامزد منه قهر میکنه همش یه همش از یه چیزی ناراحت هست بالاخره

به نظرت میشه تحملش کرد؟

سه ماهه نامزدم احساس میکنم قلبم مشکل پیدا کرده

از قدیمیای نی نی سایت و هزاران بار ترکیده هستم😂
2738
شاید خانواده اشو دعوت نکردی اینم رفته بهشون گفتع اونام کلی غر زدن و پرش کردن😂

نه کلا تولدامون دعوت نمیکنیم.میگم هیچ چیزی نیس که بگم بخاطر این ناراحته 🥴⁦☹️⁩همین هنگام کرده یعنی انقد بدبخته ک نباید براش کاری کنم وبفکرش باشم.حالا پارسال براش نگرفتم تبریکم نگفتم بهش بغض کرد. کرا برام استوری نزاشتی😐

و خدایم کافیست  
اینکه گفتی شوهرت بی دلیل اخم و قهر کرد این اخلاق عادی و روزمره نامزد منه قهر میکنه همش یه همش از یه ...

پیرت می‌کنه من همیشه اینجوری نیست وگرنه الان تمومش کرده بودم..باید بهشون بها ندی اینجور مردارو.برا خودت زندگی کنی.نباید خیلی بهشون گوش کنی و مهم باشه برات.اگ اینجور باشی بهتر میشه 

و خدایم کافیست  
پیرت می‌کنه من همیشه اینجوری نیست وگرنه الان تمومش کرده بودم..باید بهشون بها ندی اینجور مردارو.برا خ ...

دعا کن بتونم به هم بزنم دو روز دیگه عقدمه

از قدیمیای نی نی سایت و هزاران بار ترکیده هستم😂
😂😂ولش کن پس داره خودشو لوس میکنه  درست میشه

اگه این لوس شدنشه.کع فکر نکنم..میرینم براش ازاین ببعد ک آخرین بارش بشه .بزار تولد منم نزدیکه ببینم برام هدیه میخره .نخرید ک دیگه می‌دونم چکار کنم بخره هم که دقیقا مثل رفتار الان خودش بدترشو تحویلش میکردم .ک بدونه چطوره 

و خدایم کافیست  
2706