2733
2734
عنوان

شوهرم تو اینستا با دخترا لایو میزاره باعثش منم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 125 پست
نمیدونم چرا خندم گرفت از حرفت بگم فایده نداره من اصلا باهاش حرف نمیزنم الان به جای اینکه بیاد با من ...

شوهر منم بدنسازه. یه سره مو کراتین میکنه. یه سره سولاره. یه سره داره لباس میخره و به خودش میرسه. اهل لایو و زن بازی نیست اصلااااا. ولی اخلاقش صفره. واقعا دارم سختی میکشم همش زور میگه. تا حرف میزنم میگه، این همه دارم خرجت میکنم خوشی زده زیر دلت. ولی خیلی با زبونش میسوزونتم.واقعا زورم نمیرسه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم بدنسازه. یه سره مو کراتین میکنه. یه سره سولاره. یه سره داره لباس میخره و به خودش میرسه. اهل ...

آخه خرج چی داره واسه زنش خرج میکنه دیگه شوهر منم خرج میکنه من صدام درنیاد 

2731
آخه خرج چی داره واسه زنش خرج میکنه دیگه شوهر منم خرج میکنه من صدام درنیاد 

همون. دیروز بهش گفت چرا منت میزاری خب پس مردم بیان خرجمو بدن. انقد فحش و داد زد. خیلی عصبیه. تازه من جرات ندارم تنها هم برم بیرون. انقد سختگیره یدونه دوستم ندارم. اینجا هم قایمکی میام

منم بلاگرم بیا دایرکتم بگو کی هستی  فقط پیجتو ببینم مگه بیکارم بیام کامنت بزارم بزارم خیانت ...

ابلفضلی ؟؟؟؟ چن کا فالور داری ببینم معروفی 

██████▒≡🚜 در حال اسفالت سازی امضا برو کنار قیری نشی😂
 منم همینطور زبون شوهرم مثل نیش عقرب میمونه این جور آدما سمی هستن!

خیلی بدهنی میکنه. بخدا هیچوقت مقصر نیستم هیچ ایرادی هم تو خونه داری و رفتار ندارم. یه روز آرزوش بود فقط بتونه باهام حرف بزنه. الان شدم زیر دستش. انقد غر میزنه. کافیه از جایی ناراحت باشه سر من خالی میکنه. انقد با حرفاش دلمو میشکنه.