2737
2734

يه جوري كه محال باشه ؟😔

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سوره یاسین 

عزيزم ميشه تعريف كني ؟ برگشتنش محال بود ؟ بعد چند وقت اومد ؟ چجوري خوندي 

ببخشيد زياد سوال كردم

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2728
رفتنی میره کل قرآن را از بر کردم نموند

دارم دق ميكنم 

عزيزم ميشه تعريف كني ؟ برگشتنش محال بود ؟ بعد چند وقت اومد ؟ چجوري خوندي  ببخشيد زياد سوال كرد ...

بعد یکماه یا ۴۰ روز اومد اره محال بود ولی عاشقم بود بخاطر خونوادش رفته بود وقتیم برگشت من ادم سابق نبودم میدونی چیه ما دخترا اوایل گریه زاری میکنیم ولی پسرا ریلکسن وقتی بعد مدتها میان ما دیگه نمیخوایم طرفو اونم پشیمون برمیگرده به نظرم کسی که یه بار رفته بازم میره ولش کن خواهر 

میشه برای حاجت روایی من یک صلوات بفرستید ممنونم♡ اِسم من🌾مَرضیه🌾هست
2738
بعد یکماه یا ۴۰ روز اومد اره محال بود ولی عاشقم بود بخاطر خونوادش رفته بود وقتیم برگشت من ادم سابق ن ...

اون به من گفت برام جذابيني نداري گفت معياراي منو نداري 

به نظرت همچين ادمي برميگرده 

محالهه ميدونم ولي دارم دق ميكنم

اسی ما می گفتیم از ما عاشق تر نبود  الان بیا تاپیک اخرم حالمو ببین

عزيزم تو خودت كات كردي ولي اون ديگه نميخواد

اون به من گفت برام جذابيني نداري گفت معياراي منو نداري  به نظرت همچين ادمي برميگرده  محا ...

پس عاشقت نبوده ممکنه برنگرده ولی با سوره یاسین میتونی نیت کنی که مهرت به دلش بشینه و برگرده 

میشه برای حاجت روایی من یک صلوات بفرستید ممنونم♡ اِسم من🌾مَرضیه🌾هست
پس عاشقت نبوده ممکنه برنگرده ولی با سوره یاسین میتونی نیت کنی که مهرت به دلش بشینه و برگرده 

ببخشيد عزيزم چجوري بايد بخونم ؟ روزي يه بار ؟ 

2706