2733
2739

بچه ها اول بگم ما تو یه ساختمونیم بعد امشب مادرشوهرم به شوهرم پیام داده بود ک بیا هی گریه بچه رو درمیاره ینی من چون گاهی ک بچم خیلی اذیت میکنه من سرش داد میزنم ک البته میدونم کارم اشتباهه ولی به اون ربطی نداشت بعد به شوهرم گفتم به کسی چ ربطی داره و چرا مادرت همچین حرفی زده ک یهو از کوره در رفت و شرو کرد به کتک زدن البته خودمم میدونم یکم تند رفتم خلاصه دعوا شدید شد و مادرشوهرم اومد بالا و گفتم همش تقصیر شماس و فلان و حرفی ک خیلی حرصمو دراورد این بود ک کاری نکن بچه رو ازت بگیرم منم گفتم اگه میتونی بگیر و به شوهرم گفت بفرستش خونه مادرش بچه پیش من بمونه آشغال عوضی بعد شوهرم انقد زد تو سرم ک باد کرده و خیلی درد میکنه و تو گوشمم انقد زد ک یه لحظه سوت کشید و کیپ شد

بچه ها چیکار میتونم بکنم واسه اینکه حساب کار بیاد دستشون؟ حالم خیلی بده بچه ها کمکم کنین

تشریف ببری پزشک قانونی چوب تو باسنش کنن

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ميتونست به خودت تذكر بده با بچه بهتر رفتار كني و راهنماييت كنه مادرانه

ولي حق نداشت به همسرتون بگه و دعوا راه بندازه

برو پزشكي قانوني شكايت كن عزيزم بيخود كرده!!

ميوفته ب دست و پات

2738

فردا حتما برو پزشک قانونی...البته فکر کنم اول میری پاسگاه شکایت مینویسی بعد میری پزشک قانونی

تو مهربونی که چشمای خوشگلت افتاد به امضام برای امضام ی صلوات یا هرچیزی مثبتی دوست داری بگو شاید باهمین قلب ودل پاک تو همه چی جورشد💚💗💜الهی 100برابرش به زندگی خودت برگرده عزیزجانم..بگو منم برات کوثر بخونم خدای عزیزم تورو به درگاهت شکر میکنم که برای زندگیمون معجزه کردی😍تمام قرض هامون رو تموم کردیم😍🙏همسرم دیگه سمت اون کار نمیره وحتی نگاهشم نمیکنه😍😍خدایا شکرت توهمیشه ما بنده هات رو دوست داری الهی دورت بگردم عزیزدلم خدای مهربونم.. کارای خونمون رو انجام دادیم بچه هام به آرزوشون رسیدن وتخت خواب خریدیم براشون😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت ان الله هوالرزاق ذولقوت المتین یارزاق یارزاق یارزاق یارزاق این.        (این ذکر برای روزی فراوان هستش)

خب خودت میگی مقصرم دیگه 

بنظرم یکم آروم و با آرامش رفتار کن

سر بچه هم داد نزن 

حس میکنم خودت مقصر بودی و لجشو دراوردی البته اونم حق نداشته کتکت بزنه 

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

عزیزم کاملا عاقلانه برخورد کن برو پزشمی قانونی فردا اول وقت بچه اتم بذار پیش مادر شوهرت برو نامه بگیر اصلش رو یه جا قایم کن یا پیش دوست مطمئنی بذار کپیشو بذار یه جا شوهرت اتفاقی ببینه هیچی به روی خودت نیار 

البته اگه شرایطشو داری مهریه رو بذار اجرا و برو خونه پدرت ولی اگه فقط میخوای تهدید کنی در همون حد نامه پزشک قانونی کافیه 

2706