2737
2739
عنوان

خانواده شوهر

143 بازدید | 11 پست

سلام بچها من ی سوالی دارم ازتون و راهنمایی میخوام. شاید یکم طولانی شه ولی بخونید لطفا🙏

من ی سال از ازدواجم گذشته بود و دختر خواهرشوهرم ک ی سال ازم کوچیکتر بود از تهران میاد شمال خونه مادرشوهرم همینجوری واسه تفریح ک مثلا ی هفته بمونه.. منم با روی باز زنگ زدم ب مادرشوهرم گفتم بگین بیاد خونمون پیش هم همسنیم و میتونیم کلی باهم خوش بگذرونیم اینم بگم ک وقتی اومد اولین بار بود ک میدیدمش عروسیمون نیومده بود و قبلا فقط عکسشو دیده بودم.خلاصه میادو دو سه روزی رو خونمون میمونه و منم همه کار کردم ک کلی بهش خوش بگذره شب آخر ک قرار یود بره گفت منو ی سر ببرید خونتون تا وسایلمو جمع کنم منو شوهرمم بردیمش و من کلیدو دادم بهش ک بره بالا ساکشو بیاره و بعد برسونیمش ترمینال.بارون شدیدی میومد اون شب و خودمون تو ماشین نشستیم. خلاصه اومد و مام رسوندیمش و رفت... یک ماه گذشت و ی روز خواستم برم بیرون اومدم حاضر شم و طلاهامو دستم کنم هر چی دنبالشون گشتم پیدا نکردم. نه نشونم بود و نه سرویس طلای عروسیم....زنک زدم ب شوهرم و کلی همه جارو گشتیم بعد یهو شوهرم رنگش پرید و گفت ای واااای اون شب ک اون تنها رفت بالا احتمال زیاد اون برداشته بخاطر مشکلات خانوادگی ک داره.... خلاصه ک زنگ میزنه بهش و اونم کللللللی طفره میره ک ن بابا کار من نیس اصن ب من چ... انقد تهدیدش میکنه تا خلاصه میگه اره من برداشتم و فروختم...منو میگی چقدددد گریه کردمو دلم ب حال سادگی خودم سوخت! شوهرم ازم خواهش کرد ک این موضوعو ب کسی نگم و آبروشونو نبرم قول داد ک من یا طلاهاتو پس میگیرم یا یکی مثلشو برات میگیرم...بعد ۶_۷ ماه خلاصه با کلی بدبختی پول طلاهارو از خواهرش گرفت، تازه بازم پول کل طلاهام نشد...اون دختر بیشعور تا فهمید ک من فهمیدم ازم دزدی کرده سربع بلاکم کرد منم با مادرش یا همون خواهرشوهرم انقدر خوب رفتار کردم ک اصن انگار مشکلی پیش نیومده پیام میدادیم و من حتی تو پیامام حال خونوادشو میپرسیدم..تا اینکه ی مدت خواهرشوهرم یهو بهم سرد شد و هیچ خبری ازش نشد منم ک درگیر زندگی خودم بودم کاری نداشتم...تا اینکه یهو چندوقت پیش دیدم منو بلاک کرده😑 وااای آب سرد ریختن روم انگار...حالا تنها واسه عمل مادرشوهرم اومده شمال و من اصلا دلم نمیخواد ببینمش و اصلا نرفتم دیدنش... چقدر ی ادم میتونه بیشعور باشه ک با وجود بخشش و گذشت بازم باهات بد بشه و بلاکت کنه😑 من دزدی رو ب کسی نگفتم هنوزم ک هنوزه ولی شوهرم ب پدرو مادرش گفت خلاصه....با اینکه خودشون میدونن ولی همه از دستم شاکین ک چرا نرفتم دیدن دخترشون. جالبه ک هنوز از من توقع دارن و همه طلبکارن...حتی شوهرم که بهم میگه بخاطر احترام من میومدی!!! خیلی برام سوال شد ک احترام زنش چی میشه پس؟ غرور و شخصیت زنش چی میشه پس؟ این همه سردی و بی احترامی در برابر گذشت و بخشش؟ جواب خوبیام این بود ک الان پدرشوهرم برگزده بگه دیگه نمیخوام ببینمت بخاطر اینکه نرفتم دخترشو ببینم؟! ب شوهرم بگه دیگه بگو ب ما زنگم نزنه؟ وااااقعا رو بعضی آدما واسم عجیبه و باخودم میگم خدا واقعا خداست و ما اصلا نمیتونیم مثل اون باشیم! نمیدونم شایدم واقعا من مقصرم ولی هرچی ک هست دلم شکسته و نمیخوام مواجه بشم باهاشون.شمام راهنماییم کنید🙏

شما به زندگی خودتون برسید و این موضوعو کلا فراموش کنید و یه مدت رفت و امد نکنید مشکلی نداره ک هرجور اونا میخان

با همسرتونم مهربون تر تا کنید بهش بگید یه مدت نمیرم اون طرفا ک خونوادت اذیت نشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب ماله کشای قهاری هستند..

ساده نباش عزیزم..

فردا تیپ میزنی پامیشی میری خونه پدرشوهرت

دقیقا توضیح میدی من نیومدم چون دخترتون منپ بلاک کرد

منم فکر کردم خجالت میکشخ با من رو درو بشه چون دخترش اون کارو کرده نیومدم بکوقت خجالت زده نشه..

ولی همسرم گفت همگی میدونید اتفاق چی بوده چی شده

گفتم خب من که مال باخته ام شمام که خجالتی ندارید

پس الان اومدم..ولی بازم نمیدومم چرا فلانی منو‌بلاک کردی؟؟ الیته شما خانم عاقلی خستی بعید میدونم کار خودت باشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
با خاک یکسانشون میکنه و برمیگرده اینجور حرف بزنه😁😁😁😁😁😁😁

میگن جلوی کسی که ادرار میکنه پی پی نکنی فکر میکنه بلد نیستی..

التیه کلمات زشته من بهترشو به کار بردم😉

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عجب دختر دل و جرات داري عجب خواهر شوهر عوضي لابد مامانش گفته برو دزدي ك براش مهم نيست🙄خوب كردي نر ...

ن قضاوت نمیکنم بعدش ک طلاهارو پس داد عذرخواهی کرد... ولی خیلی رفتارشون زشته ک اون کارو وظیفم میدونستن. خیلی راحت امسب شوهرم بهم گفت همون سه سال پیش من طلاهاتو زنده کردمو خواهرم تاوان دخترشو پس داد وگرنه تو هیچ کاری نمیتونستی بکنی. مدرکی نداشتی ک بخوای کاری کنی😑

وااااقعاااااا یسریا بی لیاقتن واااقعاااا 

با یسری حرفا و کاراش سردم میکنه خیلی...

خونوادشو میپرسته خصوصا مادرشو... الانم انقد اونا پیشش گفتن هرچی هم شده باشه زنت وظیفش بود بیاد دیدن خواهرت خیلی زنت کینه ایه اونم همش ناراحت رفتن آبروش پیش خونوادشه

شما به زندگی خودتون برسید و این موضوعو کلا فراموش کنید و یه مدت رفت و امد نکنید مشکلی نداره ک هرجور ...

به نظرم کار درستیه... منم این چندوقته عصبیم رابطه خوبی باهم نداریم.... اگ باهاش مهربون شم پررو نمیشه؟ یا درخواست نمیکنه برو خونه مادرم؟

2738
عجب ماله کشای قهاری هستند.. ساده نباش عزیزم.. فردا تیپ میزنی پامیشی میری خونه پدرشوهرت دقیقا توضی ...

میخوای ۳ نفری بیفتن سرم کتکم بزنن و از اونورم زنگ بزنن شوهرم ک ی راست بریم دادگاه؟😅

خط قرمزش خونوادشه و اینکه ی وقت آبروش جلوی خونوادش نره ک بخواد بخاطر زنش شرمندشون بشه😑

به نظرم کار درستیه... منم این چندوقته عصبیم رابطه خوبی باهم نداریم.... اگ باهاش مهربون شم پررو نمیشه ...

نه عزیزم شما سیاست خودتو داشته باش مرد پررو نمیشه بلانسبت رام میشه

اگرم گفت بریم خونه مامانم بگو عزیزم من خیلی دوس دارم برم ولی فعلا مشکل دارن نمیخام اذیت شن بذار یکم بگذره بعد میریم

میخوای ۳ نفری بیفتن سرم کتکم بزنن و از اونورم زنگ بزنن شوهرم ک ی راست بریم دادگاه؟😅 خط قرمزش خونوا ...

عزیزم هر انسانی همینجوریه ما زنا بدنبال احساساتمون هستیم

شوهر شماهم حق داره بخواد همیشه جلو خونوادش سربلند باشه اتفاقا خوشحال باشید اینجوریه چون اینجوری هیچوقت اجازه نمیده حتی خونوادش بخان فراتر برن و پشت سر شما جلوش چیزی بگن

شما تمام ذهنتونو بذارید رو همسرتون چون اونه ک قراره تااخر عمر باهاش زندگی کنید خانواده شوهر همش برا یروزن میبینیشون تموم میشه میره شما میمونی و همسرت