2733
2739
عنوان

خانمای اهوازی یه لحظه لطف میکنید؟!

579 بازدید | 11 پست

میخام تو بیمارستان گلستان اهواز نوبت برا قلب بگیرم چیکار کنم تو سایت ک میرم اسم چندتا متخصص قلب هست ک نمیدونم برا خود بیمارستان باید برم اگه نوبت گرفتم یا باید برم مطب شخصیشون واقعا برا یه خانمی احتیاج شدید و مبرم دارم ک فردا با کمک من بره بیمارستان برا قلبش و توانایی اینو نداره ک بره مطب خصوصی میخام تو بیمارستان براش نوبت بگیرم چیکار باید بکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه از سایت بیمارستان نوبت بگیرید ویزیت هم‌ همونجا تو بیمارستانه

عصر نوبت دادن اره بدون ویزیت....فک کنم مطب خصوصی هم ویزیت تو بیمارستان باشه....مگه بیمارستان عصر متخصص میاد؟ن اینکه متخصصا عصر مطبای خودشونن؟

2728
نه عزیزم کلینیک بیمارستان عصر هم متخصص داره  چه سایتی میری؟ سایت بیمارستان گلستان؟

اره 'مطمئنی برا خود بیمارستانه...چون راه شخصی ک میخاد ببرمش اهواز خیلی دوره ...میترسم ببرمش بیمارستان بعد کاشف ب عمل بیاد ک باید مطبش باشیم....میزنم سایت نوبت دهی بیمارستان گلستان اهواز

نه عزیزم کلینیک بیمارستان عصر هم متخصص داره  چه سایتی میری؟ سایت بیمارستان گلستان؟

میتونی الان بری تو سایت و عکس سایت و دکترای قلب رو برام بفرستی ک مطمئن شم دارم راهو درست میرم واقعا ی عمر مدیونت میشم

2738
میتونی الان بری تو سایت و عکس سایت و دکترای قلب رو برام بفرستی ک مطمئن شم دارم راهو درست میرم واقعا ...

عزیزم لینک سایت رو برات فرستادم 

اول بیمارستان رو انتخاب میکنی، بعد درمانگاه، بعد نوع تخصص، بعد دکتری که میخوای 

لیست روزها و ساعتهایی که خالی هست نشونت میده