2737
2734
عنوان

واقعا فازش چیه؟؟!!!!!🍁

391 بازدید | 38 پست

باهم دانشگاهیم که ۳۱ سالشه و من ۲۸ ،سه سال پیام درسی ومناسبتی داشتم.روشون نظر هم داشتم و احساس میکردم که ایشونم یه کوچولو روم نظر داره.بالاخره بعد سه سال خواستم به یقین برسم اندک علاقه ای درکاره یا صرفابزرگوارن و لطف دارن؟! 

تا اینکه مهرماه ،دوستش که همسر دوستم هست رو واسطه کردم تا مزه دهنشون رو ببینم.همسردوستم بهشون گفت میخوام برات زن بگیرم! ایشونم گفت خانم کیه ...؟و همسر دوستمم منو معرفی کرد! و طی صحبت ۱۰دقیقه ای که بهش رسید ازش خوشم میاد، نتیجه به این ختم شد که اقاپسر گفتن منم ازش خوشم میاد،به خانم فلانی بگو فعلا درگیرچالش خانوادگی ام.اونا حل که بشن خودم میام جلو برای اشنایی و بعدخواستگاری ایشالا. من و دوستم و همسرش انتظار داشتیم بعد این اتفاق،اقاپسرنزدیک تر بشه و گاه و بی گاه به هر بهونه ای پیام بده بهم.اما۲ ماه هیچ خبری نبود.و یه روز همسردوستم بهشون گفت عقب کشیدی؟ ایشونم گفت نه عقب نکشیدم.اسفندماه ازمون دارم.ذهنم درگیر میشه. بعد ازمون هستم درخدمتش. و این تا جایی برام منطقی و قابل درک بود.

ایشون ۹ اسفند ازمون شون رو داد. و از۹ اسفند تا الان باز هم سعی در گرفتن هیچ ارتباطی نداشت به هیچ شکل و هیچ بهونه ای.

گفتم لااقل عید رو تبریک میگه یا لااقل ماه رمضان رو! ولی هیچ پیام تبریکی نداد!

در حالیکه طی سالیان، همیشه من به هر مناسبت پیشقدم بودم برای تسلیت و یا تبریک.

دلم نیومد ازش دل بکنم😔 میدونستم عملش داره میگه نه.

ولی میخواستم نه رو از زبونش بشنوم تا خلاص بشم😔 میدونم احمق بودم😔 

چند روز پیش کاری رو بهونه کردم و تماس گرفتم باهاش.خیلی عادی و رسمی و مودبانه گفتم من توی حیطه ی کاری، فلان کار رو مسکل دارم. میشه حضورا بهم یاد بدید. گفت سرم شلوغه متاسفانه.و فکر نکنم بتونم.

۹۹ درصد یقین رسیدم که واقعا نمیخوادم. اما دل احمقم دنبال ۱ درصد یا یه اپسیلون بود!😔

دیشب استوری مو رپلای زد گفت این اب رنگ رو کی درست کرده؟ گفتم نمیدونم. کار همکاراس. گفت اها خیلی قشنگه.

فکر کردم نمایشگاهی هست تا به همکارا اطلاع بدم. گفتم نه نمایشگاه نبود.

بعدش بهش گفتم اقای فلانی اگه از این کار خوشتون اومده، من این اب رنگ رو کشیدم،به رسم یادگار تقدیمتون کنم.

بعد یه ساعت سین کرد دیشب.ولی جواب نداد.تا اینکه امروز صبح جواب داد 👈نه ممنون لطف داری.

خورد و شکسته شدم. هیچوقت اینقدر احساس کوچکی و حقارت نداشتم. ابجی میگه پسرا میفتن دنبال دخترا و مسر هستن. حالا تو نگفته، میپری😔😔😔😔😔💔💔💔💔💔 امشب یه متنی رو استوری کردم و دیدم استیکر تشویق فرستاده و رپلای کرد.

فازش چیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من بیخیالش شو خودتو اقدر درگیرش نکن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

شرایطش اوکی نشده هنوز دنبال اونه ولی توهم اگه خواستگار خوب داشتی وایستا 

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

خیلی پاپیچش شدی 

همون یبار که واسطه فرستادی کافی بود دوباره نباید همسر دوستتون ب ایشون میگفتن «عقب کشیدی؟؛»خیلی تابلوعه که شما فرستادینشون 

دوم اینکه شما خیلی کارتون اشتباه بوده که ب مدت۳سال! با این اقا مشاجره به بهانه درس و مشق داشتین درست نیست 

در کل بنظرم دیگه چ در مجازی در چ در فضای حقیقی دور بر ایشون نباشید و کم کم حذفش کنید 

اگه اونطرف نیت خیری داشته باشه خودش میاد

2740
فاز خاصی نداره  پسر خوبیه ک نمیخاد کسیو وابسته خودش کنه و میخاد بیاد خاستگاریت توام انقد پاپی ...

اخه یه ارتباط گرفتن چه ربطی داره؟  اون حتی بااینکه ازش خواستم توی مسیله کاری کمکم کنه‌ دریغ کرده. هدیه م رو پس زده. دیگه واقعا نهایت بی میلیه.

من اصلاکاری باهاش ندارم. قبلا رپلای استوری هاشو، با متن تشکر میکردم. الان فقط لایک کافیه؟

کسی تو زندگیشه، میفهممت عزیز ولی خودتو بکش کنار نزار تو رو، تو آب نمک نگه داره واسه روز مبادا...

تا اینجا هم زیاد رفتی، باهات شرط میبندم سنگین بشی و از فکرش بیای بیرون، از هرجا شل بشه میاد سمتت

دوســتِ نــی نــی سایتیِ من، الهی همیشه تنت سلامت، دلت شاد، زندگیت پُربرکت، جیبت پُرپول، لبت خندون و عاقبتت بخیر باشه🙏🏼❤🌹

فاز خودت چیه.سه یا ۴ ماهه خودتو درگیر کسی کردی که بخاطر ادای احترام مستقیم بهت نمیگه دست از سرم بردار.و تو همچنان گدایی عشق و محبتشو میکنی.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
اخه یه ارتباط گرفتن چه ربطی داره؟  اون حتی بااینکه ازش خواستم توی مسیله کاری کمکم کنه‌ دریغ کرد ...

تشکرتو خیلی رسمی انجام بده

دیگ نگو بیا بت ابرنگ بدم یا بیا حضوری بم یاد بده😐

اگ نیتش خیر باشه میاد جلو

2706