2737
2739
عنوان

آرزومه که سزارین شم. کمکم کنید 😭

830 بازدید | 60 پست

سر بچه به طرف پایینه و دکترم فکرش رو زایمان. طبیعی هست اما من از طبیعی متنفرم و وحشت دارم. کسی بوده با این شرایط من سزارین شده باشه البته تو بیمارستان دولتی ؟؟ چه بهونه ای بیارم؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم کمکم کنید. 😥

دکترت رو عوض کن برو پیش کسی که سر کنه

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دولتی رو پارتی داشته باشی

خصوصی درتوانت نیس بری؟

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2728
2738

وا زوری که نیست من سزارین میخواستم به دکترم گفتم گفت اکی برا ۱۸ خرداد وقت سزارین داده

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫

دولتی اصلا قبول نمیکنن بهونه قبول نمیکنن

من کرونا داشتم زایمان طبیعی شدم

فکر کن نفس نداشته باشی

تازه حاملگیمم پر خطر بود از اول

اما به نسبت زایمانم خوب بود ب اون وحشتناکی نبود

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706