2733
2739
عنوان

تورقران مامانا کمکم کنید دخترمو از پوشک گرفتم پی پی نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4878 بازدید | 151 پست

عزیزم چه دلم سوخت براش .. حوصله به خرج بده . زیاد پی پی نگه داره یبوست میشه دیگه بخواد هم پی‌پی کنه نمیتونه . احتمالا به خاطر همین ناراحته و اذیت میشه

هیچکس از اخرین خداحافظی با خبر نیست باهم مهربان باشیم
والا اونم امتحان کردم وقتی میبرم دسشویی فقط میره شلنگو میگیره اب بازی میکنه دیگه دفعو یادش میره

دختر منم جوری بود سرپا پی پی میکرد اما رو توالت خودش نه منم انقد نشوندمش تا یاد گرفت صبر حوصله میخواد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب میشه دخترمنم اینجوری بود.اول ازهمه خودت باید استرستو بذاری کنار اینجوری که توترس داری به بچه هم ...

باشه ممنونم عزیزم خیلی راهنمایی کردی فردا ملین میگیرم 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
2728
 کی خوب میشه ممکنه عادت کنه نترسه دیکه داغون شدم بخدا

اره عزیزم چرا نشه تاکی میخواد بترسه نگران نباش و صبر داشته باش ..جیششو کامل میگه؟؟واینکه دیگ پوشک نکن بزار عادت کنه 

İyi ki sevmişim seni
عزیزم چه دلم سوخت براش .. حوصله به خرج بده . زیاد پی پی نگه داره یبوست میشه دیگه بخواد هم پی‌پی کنه ...

بخدا منم دلم براش کبابه داغونم اینجوری میبینمش چیکار کنم 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
دختر منم جوری بود سرپا پی پی میکرد اما رو توالت خودش نه منم انقد نشوندمش تا یاد گرفت صبر حوصله میخوا ...

والا ببینم اریت نمیشه صبرم زیاده ولی دیگه واقعا صبرم تموم میشه میبینم میترسه کارشو انجام بده

ممنونم عزیزم والا تا الان نداشته شاید الان چون تو خودشو‌نگه داشته یبوست شده پوشک خودشو‌میبندم موقع د ...

خو پس دیدل جیغش درده نه ترس از پی پی.

اگه داری یه شیاف گلیسیرین صبح بهش بزن زود اسهال میشه.

2738
🙄🙄ببخشید پس کی وقتشه؟ 

میتونید مراجع کنید به رفررنس های موجود

که زمان اختیار و دفع مدفوع

جسمی و روانی چه سنی هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیزم وقتی بتونه جیش یا پی پی رو خودش اعلام کنه. وقتی که بتونه جیششو تا دستشویی نگه داره که نریزه ...

عزیزم اینارو باید یاد بدیم یانه؟؟ من بچم از ۲۱ماهگیش داره هم جیش رو میگه هم پیپی رو...یعنی مثل جاری یکی از کاربرا تا ۴.۵سالگی بچه باید صبر کرد‌....من میگم باید از یه حایی شروع کرد و آموزش داد تا بچه یاد بگیره وگرنه بچه رو پوشک کنی خب راحته دیگ 

İyi ki sevmişim seni
اره عزیزم چرا نشه تاکی میخواد بترسه نگران نباش و صبر داشته باش ..جیششو کامل میگه؟؟واینکه دیگ پوشک نک ...

اره جیششو یاذ گرفته میکه نه دیگه نمیکنم بخدا توان نداریم خوراک از یه طرف گرونه پوشکم ماهی یه میلیون میخاد بسته ۲۷تایی شده ۱۶۰

دخترمن از 1سالگی وقتی پی پی داشت میدیدم زور میده  گلاب به روتون زودی میبردمش دستشویی بعد. پی پی شو اونجا میکرد اولش تعجب کرد خواست با پاش بزنه😂😂گفتم نه بزار بشوریمش بره در در....بعد اون دیگه خیلی کم تو مای بی بی جیش کرد...

عزیزم دختر شمام طبیعیه که بترسه اخه ندیده بوده...بگیر بغلت مدل جیش گرفتن بگیرش بع همونطوری تاب تاب بده مجبور میشه پی پی کنه اونجوری هم پی پی رو نمیبینه هم راحت تر دستشویی میکنه...الان دخترم 20ماهشه توخونه وبیرون کلا نمیبندم مای بی بی چون جیشش رو میگه...فقط تومهمونی هامیبندم چون میترسم حواسش نباشه جیش کنه...

تو مهربونی که چشمای خوشگلت افتاد به امضام برای امضام ی صلوات یا هرچیزی مثبتی دوست داری بگو شاید باهمین قلب ودل پاک تو همه چی جورشد💚💗💜الهی 100برابرش به زندگی خودت برگرده عزیزجانم..بگو منم برات کوثر بخونم خدای عزیزم تورو به درگاهت شکر میکنم که برای زندگیمون معجزه کردی😍تمام قرض هامون رو تموم کردیم😍🙏همسرم دیگه سمت اون کار نمیره وحتی نگاهشم نمیکنه😍😍خدایا شکرت توهمیشه ما بنده هات رو دوست داری الهی دورت بگردم عزیزدلم خدای مهربونم.. کارای خونمون رو انجام دادیم بچه هام به آرزوشون رسیدن وتخت خواب خریدیم براشون😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت ان الله هوالرزاق ذولقوت المتین یارزاق یارزاق یارزاق یارزاق این.        (این ذکر برای روزی فراوان هستش)
خو پس دیدل جیغش درده نه ترس از پی پی. اگه داری یه شیاف گلیسیرین صبح بهش بزن زود اسهال میشه.

ندارم 😔

والا ببینم اریت نمیشه صبرم زیاده ولی دیگه واقعا صبرم تموم میشه میبینم میترسه کارشو انجام بده

یه مدت که نشست رو توالت عادت میکنه تو پا پس نکش بدتر میشه

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706