2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ناخن دردسر داره و هزیته زیاددی باید بکنی برای وسایل اگه کارتم خوب نباشه دقتت پاین باش منظم نباشه ک ک ...

نمیدونم بخدا خیلی‌فکرم درگیره من‌ خودم به میکاپ‌خیلی علاقه‌دارم ولی هزینش سرسام آوره منم بودجم کمه متاسفانه

لیفت و اکستنشن مژه و لیفت ابرو

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
نمیدونم بخدا خیلی‌فکرم درگیره من‌ خودم به میکاپ‌خیلی علاقه‌دارم ولی هزینش سرسام آوره منم بودجم کمه م ...

منم لاين مكاپ خيلي علاقه دارم ولي خب لاين پرخرجي هست

هرطور خودمو ميخام مجبور كنم برم ارايش دايم مثل ميكروبلدينك ابرو و ميكروپيگمتشن …همچين علاقه ندارم نميتونم

2738
الان پرسیدم به غیر از وسایلش فقط هزینه آموزشش ۶تومنه😢

می ارزه ولی بنظرم مشتری ثابت پیدا کتی دیگ ب درآمد عالی میزسی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
منم لاين مكاپ خيلي علاقه دارم ولي خب لاين پرخرجي هست هرطور خودمو ميخام مجبور كنم برم ارايش دايم ...

من کلا عاشق آرایشگریم ولی بخاطر هزینش انتخاب میکنم آموزش ناخن از همش کمتره ک اونم استرس دارم نمیدونم میتونم یا نه😕

لاین رنگ عالیه ولی متاسفانه هزینه ی اموزشش و مواد اولیش خیلی زیاده

ناخن خوبه آموزش و شروع کارش هم کم هزینه س

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
آره میگم اولش برم ناخن یکم که کارم گرف پولشو جور کنم برم مژه فعلا دودلم نمیدونم چیکار کنم

ناخن خعلیییی تجربه و مهارت میخاد بنظرمن خعلییی سخته ینی دیگ واقعا باید هنرمند باشی تا مشتریت ثابت بشه 

لاین رنگ عالیه ولی متاسفانه هزینه ی اموزشش و مواد اولیش خیلی زیاده ناخن خوبه آموزش و شروع کارش هم ک ...

آره منم بخاطر هزینش میخوام برم ناخن وگرنه نسبت به زحمتش‌درآمدش‌کمه

2706