2733
2739
عنوان

واااای مادررر آخ قلبمم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 214 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂ار اصن ایموجیه داد میزد ک یگانه ام😂😂 هرکجا زدم تو خاکی زدی ی تلنگررررر

آر کلا همه همینو میگن😂👀 

نذاشتی هیچ موقع پر شم از تنفررررر

تو‌چشات‌از‌همون‌اول‌دلمو‌بدون‌شک‌برد:‌)🤍
2728
دورت بگرررررردم🥺❤️

خدا نکنه😘😘😘😍❤❤

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

هورااااا🤗🤗🤗

ایشون یک عدد عشق خواهرشه🥲👈🏻دلارام مریخی که آجی کوچیکم هم میشه❤👭🏼 چقدر یه آدم میتونه خوب باشه اخه؟🙃💕...ایشون هم نفس منه👈🏻دلبراماوحشی نفس هااا نفس🤗😇...ایشون هم یکی دیگه از اجی های گلم هست که خیلی تخس تشریف دارن🙈که خدا نکنه که با یکی کل بندازه مگه دست برمیداره حالا😏تاول جونی رو میگم دوستان😝....ولی در این حال خیلی جیگررررره بچم🥲😍😚......بچه ها یکی دیگع  از اجی هام هست که خیلی ماه بگم بهتون؟...خب معرفی میکنم یکتا جونیم🤗❤ماهه ماه
😂😂😂😂ی بار مامانم داشت بش علوم توضیح میداد گف اها پس ینی اگ خانم گفت اسم حیوانات وحشی رو بگو بگ ...

وااااای😂😂😂

منم الان بهش گفتم امتحان داری بشین بخون گف من میرم ۲۰ میشم به توچه 😐

کلا دهه ۹۰ زبون درازی دارن

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2738
وااااای😂😂😂 منم الان بهش گفتم امتحان داری بشین بخون گف من میرم ۲۰ میشم به توچه 😐 کلا دهه ۹۰ زبو ...

واقعا😂😂

زمین جوری میچرخع ک بریزه پوزخندت!!عاشق صدای قدمات شو وقتی داری از چیزی ک واسه تو ساخته نشده بود دل میکَنی و میری.
صل علی محمد یکدانه جون خوش آمد کیلی لی لی لی 😂😂😂😐عر  دیگه شیطونی نکن خداوکیلی

😑😂✌🏻 

سعی خودمو میکنممممم اگ بزارن😂💔

تو‌چشات‌از‌همون‌اول‌دلمو‌بدون‌شک‌برد:‌)🤍
جوووونم🤍

❤🫂

ایشون یک عدد عشق خواهرشه🥲👈🏻دلارام مریخی که آجی کوچیکم هم میشه❤👭🏼 چقدر یه آدم میتونه خوب باشه اخه؟🙃💕...ایشون هم نفس منه👈🏻دلبراماوحشی نفس هااا نفس🤗😇...ایشون هم یکی دیگه از اجی های گلم هست که خیلی تخس تشریف دارن🙈که خدا نکنه که با یکی کل بندازه مگه دست برمیداره حالا😏تاول جونی رو میگم دوستان😝....ولی در این حال خیلی جیگررررره بچم🥲😍😚......بچه ها یکی دیگع  از اجی هام هست که خیلی ماه بگم بهتون؟...خب معرفی میکنم یکتا جونیم🤗❤ماهه ماه
2706