2737
2739
عنوان

زخم صورت دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 53 پست
سیب زمینی رنده کن عزیزم تا چندهفته هر روز بزن خیلی بهتر میشه چون بچه هم هستش بزرگ میشه اگر ردی هم بم ...

واقعا سیب زمینی خوبه؟؟ ۲۰ روز گذشته از زمین خوردنش

دکتر ک فقط میگه لیزر یا جراحی پلاستیک . یعنی برا دختر منم چند ساله دیگ بهتر میشه؟

آره بهتر میشه ولی الان علم پیشرفت کرده اگر واقعا با لیزر بهتر میشه و ضرری برای بچه نداره ،جای شما باشم با دکتر دیگر مشورت میکنم و تایید کرد ،انجام میدم

دیگه خیالت راحت میشه هر کاری تونستی انجام دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بهتر میشه ولی الان علم پیشرفت کرده اگر واقعا با لیزر بهتر میشه و ضرری برای بچه نداره ،جای شما با ...

من بادوتا پزشک صحبت کردم ـ میگن لیزر ـ ولی خودم میترسم 

نصف بندانگشت یکم کمترش

چون دخترا رو زیبایی صورتشون حساسن بهتره ببریش پیش متخصص پوست با دارو اثر زخم کم میشه ولی پسرا را که میدونی اکثرا صورتشون پراز خط وجای زخمه واسشون مهم نیست

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2731
واقعا سیب زمینی خوبه؟؟ ۲۰ روز گذشته از زمین خوردنش

آره عزیزم خوب هستش،حتی برای سوختگی هم عالی هستش

مرتب بزن خیلی جای زخم بهتر میشه وچون بچه هستش بزرگتر که میشه این زخم هم کم رنگتر میشه،فقط آب سیب زمینی رو نگیرید سیب زمینی کوچیکی پوستش رو بگیر رنده کن بذار جای زخمش ونیم ساعت بعدش هم بشورش عزیزم با آب تنها،کرم رژودرم هم عالی هستش اصلش رو پیدا کنید،آلفا هم خوب هستش اینا رو هم میتونید در کنار سیب زمینی استفاده کنید خانمی

من بادوتا پزشک صحبت کردم ـ میگن لیزر ـ ولی خودم میترسم 

نترس،علم پیشرفت کرده ،بعضی مواقع تا جای زخم تازه است ،باید برای اقدامات پزشکی زودتر تصمیم گرفت،البته زمانی هم که فرصت دارید باید از دکتر بپرسید

نترس،علم پیشرفت کرده ،بعضی مواقع تا جای زخم تازه است ،باید برای اقدامات پزشکی زودتر تصمیم گرفت،البته ...

دکتر ک گفت چند ماه دیگ بیار . ترمیم کننده رو ادامه بده تا چند ماه ـ 

2740
یعنی چجور اثر زخم کمـمیشه

آره دیگه پماد میزنی جای زخم کمرنگ میشه 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
یعنی جای  زخمش حرکت کرده رفته بالا؟

آره از بالای ابروش رفته زیر موهاش بعدا عکسش را میزارم ببین

2706