2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم خودشون عقلشون به تکامل نرسیده به دختری تو سن شما اینجور میگن

امیدوارم ناراحت نشده باشی عزیزم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋
منم با دخترم مشکل دارم.نمیگیرم براش.گفتم تا ۱۸ سالگی کلا فکرش رو نکن.بعد ۱۸ با توجه به رفتارش تصمیم ...

گناه داره الان همه بچه ها گوشی دارن حداقل یه گوشی خوب بدین دستش جلو دوستاش کم نیاره🥲

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

می خوای بگن پول نداریم یا بگن خرجای واجبتر هست توقانع نمیشی که می رن سر اصل مطلب تا خودت موقعیت خانواده رو در نظر بگیری  وعقلتوبه کار بندازی شوخی می کنم ناراحت نشو ولی گرونیه دیگه چاره چیه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
گناه داره الان همه بچه ها گوشی دارن حداقل یه گوشی خوب بدین دستش جلو دوستاش کم نیاره🥲

که فردا تاپیک بزنه رو فلانی کراش دارم؟

عشقم اینطوری کرد منظورش چیه؟

میخوام رل بزنم؟

همین گوشی رو میزاریم جفتمون استفاده میکنیم .دو تا گروه هنری داره.نقاشی و گلدوزی.همه فکر میکنن کلاس خاصی رفته.در حالی که از اینستا برمیداره.از همه دوستاش یه سر و گردن بالاتره .اونها کلاس تقویتی میرن این از اپارات برمیداره.

گوشی رو برا پز نمیخواد میخواد برا کسب و کار .فروش و اینجور چیزها.میخواد زود مستقل بشه.

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
2801