2733
2734
عنوان

از چادر پوشیدن خجالت میکشم

1239 بازدید | 20 پست

مخصوصا شهرهایی که مانتویی زیاد هست، از چادر پوشیدن خجالت میکشم.

هر وقت در مجازی فیلم خانمی پخش میشه که چادر پوشیده و سر پوشش با زنان دیگه دعوا می‌کنه و میگه من نمی‌خوام شوهرم شماها رو اینطوری ببینه، احساس می‌کنم اعتماد به نفسشون پایین هست، احساس میکنم فکر می‌کنند کم دارند و اینطوری می‌خوان کمبود رو جبران کنند، وقتی خودم چادر سرم هست و کنار زنی قرار می‌گیرم که پوشش آزادتری رو داره، از دلم میگذره نکنه اینم فکر میکنه، منم همین مدلی‌ام!

وقتی فیلم زن چادری پخش میشه و داد و بیداد راه می اندازه که اینجا کشور ماست و هر کسی مثل ما نمی توونه فکر کنه و از شرایط ناراحته بره، خودم خجالت میکشم که وقتی چادر سرم هست بقیه فکر میکنن، منم مملکت رو ارث پدری می دونم و بر این باورم که فقط حرف حرف خودمه، می ترسم فکر کنند منم خودم رو از همه بهتر و برتر و بهشتی تر می دونم. 

وقتی فیلم زن چادری پخش شد که با یارانه خرید کرده بود و بعد معلوم شد فیلم بازی کرده و جز دهک‌های مرفه جامعه هست، قشنگ افسرده شده بودم...

کاش شرایطم اجازه میداد که می توونستم طوری لباس بپوشم که آدما از روی پوشش قضاوتم نکنند، از هیچکس خودم رو برتر و بهتر نمی‌دونم، سعی میکنم به کسی آسیب نرسونم، ولی اعتماد به نفس از دست دادم خیلی خجالت میکشم از بودن در اجتماعی متفاوت از خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مانتویی ام.ولی هروقت دختر چادری میبینم.میگم دمت گررررم که میتونی اینهمه پوششو تحمل کنی.خیلی قوی ای

چیزایی که توذهنمه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ولی من اصلا از چادر سر کردن خجالت نمیکشم بلکه بهش افتخار میکنم .اعتماد به نفسم هم سر چادر پایین نیست با این که تو شهر بزرگ زندگی میکنم ودوستانی دارم که پوششون با من فرق میکنه وبه اون فیلمها هم توجه ندارم چون قصدشون همینه که ما راو به جون همدیگه بندازن

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 

من عاشق چادرم

ولی متاسفانه الان جامعه طوری‌شده مثلا با چادر بری تو مغازه .مغازه دار تحویلت نمیگیره بعد یه زنی بیاد تو مغازه که بی بند و بار باشه سریع کارشو راه میندازن

الهی💚  گاهی💛 نگاهی❤

حرف حق .....میفهمم آدم وقتی عده ای رو میبینه که ادعای مذهبی بودن دارن و اینطور رفتارهایی دارن  ناراحت میشه

البته من چادری نیستم ولی محجب ام

خودت باش آدمهای عاقل هیج کس رو از روی ظاهر قضاوت نمیکنن

چه با حجاب باشه چه بی حجاب

2706