2737
2739
بچه هاتون چند سالشونه؟ چند وقته مشکل براتون بوجود اومده؟

شش سال اختلاف سنی دارن. از ماههای آخر بارداریم مشکل به وجود اومد کم کم بعد زایمان و اینا شرایطمون هرروز بدتر شد. چهارساله هرروز داره اوضاع بدتر میشه

به نظر منم دو تا با فاصله کم بهترین حالته من خیلی اشتباه کردم البته اون زمان مشکل مالی زیاد داشتم ...

بببین عزیزم مشکل مالی و اینا درسته رفاه باید باشه ولی اگه دستت ب دهنت میرسه تو نون شب نموندی بیار من خودم پسرم و حامله شدم خیلی وضع بدی بود خونه خریده بودیم اصلا قصد نداشتم تا ندادن قسطش بچه بیارم تا خر خره تو قسط و وام قرعه بودیم افسرده شدم بودم تا ۴ ماه ولی خداروشکر خدا رسوند الان خیلی خوبه عالیه

من میتوانم وزن اول۸۲😐😑  هدف اولم ۷۵ 😍هدف دوم ۷۰. 😍هدف سوم ۶۵ 😍 هدف چهارم ۶۰😍 هدف آخر ۵۵😍🤩😍🤩 وزن فعلی ۱۴۰۱/۹/۲۸ (۷۵) قد۱۵۹     ۱۴۰۲/۱/۱ وزن  فعلی(۷۰) من میتونم 🥰😍🤩 140۲/۱/۱۰وزن ۶۸من میتونم 💪💪 هدف۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به کاربرای دیگه هم گفتم همه چی بستگی به شیوه تربیت داره من خواهر و برادرای زیادی میشناسم که جو ...

خیلی آدما فامیل و غریبه به من گفتن بچه دوم بیار ولی من برام مهم نبود. یه گوش در یکی دروازه

ولی بابام یه زندایی داره، بیسواده ها، ولی انقدر این زن خوش برخورد و خوش زبون و دوست داشتنیه، انقدر با بچه های خودش با محبت رفتار میکنه، بچه هاش مثل پروانه دورش میچرخن.

این زن کلامش پر مهر و گیراست

یه روز بهم گفت عزیزم به خودت مربوطه ولی یه بچه دیگه بیار 

اون منو بدجور به فکر انداخت

کلی با خودم سبک سنگین کردم

دیدم دخترم تنهاست. از اول باید دوتا می‌آوردم. ولی چون مشکل مالی داشتم و غریب افتادم، و چندین مورد دبگه، کلا به دومی فکر نکردم.

الان بد پشیمونم

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

استارتر جان اگر شرایط اسفناک جامعه و شرایط مالی رو ک مهمترین ِ تو فرزند اوری بذاریم کنار 

اگر از لحاظ جسمی و  روحی شرایط ایده آلی دارید 

ب بچه دوم فکر کنید 

اختلاف سنی پسرای من ۹ سال تمام 

نه هم بازی همن نه دوست همن نه با هم میسازن کلا دنیاشون متفاوت با این تفاوت سنی 

ی جا خوندم اگر ب این دلیل بچه می ارید ک عصای پیریتون بشه یا بچه اولتون تنها نباشه هرگز چنین کاری نکنید 

شما هم اگر ب خودتون مطمئنید ک میتونید از پسش بر بیاین و همه جوره ساپورتش کنید بچه بیارید 

اینم یادتون باشه ک توانایی جسمی شما مثل ۱۰ سال پیش نیست شما هم اون ادم ۱۰ سال پیش نیستید 

2728
مادرشوهرتون در قید حیاتن؟ چه جور مادری هستن برای بچه هاش؟

آره زنده هستن،به شدت عاطفی و مهربون،تو این سن جوری قربون صدقشون میشه که انگار با بچه سه ساله حرف میزنه،براشون غذاهای مورد علاقه میپزه و.... و از بچگی بینشون تبعیض قائل نشده،همشونو به یه اندازه دوست داره و از اول بهشون یاد داده که شما رقیب هم نیستین شما بهترین دوستای همدیگه هستین و هیچ چیز تو دنیا به اندازه خانواده ارزش نداره،پشت سرشون به دروغم که شده خوبشون میگه مثلا وقتی خواهر شوهرم نیست به شوهرم میگه وقتی نبودی خواهرت اومد میگفت خونه بدون داداش صفا نداره داداش یعنی زندگی و....

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر جان اگر شرایط اسفناک جامعه و شرایط مالی رو ک مهمترین ِ تو فرزند اوری بذاریم کنار  اگر ...

کلامت حقه

البته پسر با پسر بیشتر به اختلاف میخورن

من بچه اولم دختره

آره زنده هستن،به شدت عاطفی و مهربون،تو این سن جوری قربون صدقشون میشه که انگار با بچه سه ساله حرف میز ...

دقیافه مثل زندایی بابامه که توی پستای بالایی گفتم 

کلامش پر مهر و گیراست

نه تنها بچه هاش، کل فامیل عاشقشن

بببین عزیزم مشکل مالی و اینا درسته رفاه باید باشه ولی اگه دستت ب دهنت میرسه تو نون شب نموندی بیار من ...

دقیقا ما هم یه آپارتمان داشتیم،فروختیم، امتیاز یه آپارتمان خریدیم و تا مدتها باید قسط بدیم.

به شوهرم میگم بد ریسکی کردی توی این اوضاع نابسامان

ولی میگه عوضش تا بچه دوم از آب و گل دربیاد ، خونمون رو توی محله بهتر تحویل میگیریم

2738
خیلی آدما فامیل و غریبه به من گفتن بچه دوم بیار ولی من برام مهم نبود. یه گوش در یکی دروازه ولی بابا ...

مامان منم به شدت پشیمونه به هرکی میرسه میگه اشتباه منو نکنید من اشتباه کردم،به نظرم اگه سنتون مناسبه بیشتر بهش فکر کنید درسته وضعیت اقتصادی واقعا خرابه ولی به خدا بچه بیشتر از اسباب بازی به هم بازی احتیاج داره فردا همین بچه بهتون اعتراض میکنه من حتی یه بار به مامانم گفتم نمیبخشمت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شش سال اختلاف سنی دارن. از ماههای آخر بارداریم مشکل به وجود اومد کم کم بعد زایمان و اینا شرایطمون هر ...

درک میکنم

حق داری

خدا از باعث و بانی نگذره

منم سر بچه اولم انقدر گرفتار بودیم شیرم سی روزه خشک شد.

حتی پول بیمارستان هم نداشتیم.، خواست خدا بود دخترم بریچ بود و هزینه سزارین رایگان شد😭😭😭

مامان منم به شدت پشیمونه به هرکی میرسه میگه اشتباه منو نکنید من اشتباه کردم،به نظرم اگه سنتون مناسبه ...

البته دختر من ۱۰ سالشه

بیشتر عروسکبازی میشه تا همبازی😁😁😁

مامان منم به شدت پشیمونه به هرکی میرسه میگه اشتباه منو نکنید من اشتباه کردم،به نظرم اگه سنتون مناسبه ...

خودتون تک بچه هستی؟

چندتا خواهرشوهر چند تا برادرشوهر داری؟

البته دختر من ۱۰ سالشه بیشتر عروسکبازی میشه تا همبازی😁😁😁

عزیزم  ،اشکال نداره هنوزم دیر نشده تازه الان بزرگه،عاقله کمک میکنه،بچرو اذیت نمیکنه

من مامانم با داداش بزرگش بیست و چند سال فاصله داره ولی خیلی خوبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا ما هم یه آپارتمان داشتیم،فروختیم، امتیاز یه آپارتمان خریدیم و تا مدتها باید قسط بدیم. به شوهر ...

ایشالله 

من میتوانم وزن اول۸۲😐😑  هدف اولم ۷۵ 😍هدف دوم ۷۰. 😍هدف سوم ۶۵ 😍 هدف چهارم ۶۰😍 هدف آخر ۵۵😍🤩😍🤩 وزن فعلی ۱۴۰۱/۹/۲۸ (۷۵) قد۱۵۹     ۱۴۰۲/۱/۱ وزن  فعلی(۷۰) من میتونم 🥰😍🤩 140۲/۱/۱۰وزن ۶۸من میتونم 💪💪 هدف۶۰
2706