2737
2739
عنوان

خانم های دور از خانواده

352 بازدید | 27 پست

چطوری با دوری کنار می آین؟

۳ ساله راه دور ازدواج کردم گاهی دلم خیلی تنگ می شه، انگاری یک وزنه روی سینه ام هست.‌ خصوصا وقتی خیلی فشار و استرس کار و زندگی رومه دلم پر می کشه واسه خونه

برای شما چطوره؟ کنار اومدید؟ 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتو سرگرم کن ،به خودت دلداری بده ،برو بیرون قدم بزن 

آره واقعا

ولی قبول داری آدم هرکار می کنه انگار یک تیکه از وجودش پر نمی شه؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2731
من قراره راه دور ازدواج کنم و واقعا میترسم 😅

آخی

چند ساعت فاصله؟ شهر دیگه هست یا استان دیگه؟

منم سه ساله ازدواج کردم و ۱۲ساعت دورم واقعا سخته ولی خودتو مشغول کن قسمتی از زندگیت بدون و قبول کن من سال اول ازدواجم با گریه و فکرهای مزخرف گذشت الان خوبم تا فکر منفی میاد سراغم میزنم بیرون البته من خانواده همسرمم کنارم نیستن یعنی فقط منم و شوهرم الان بعد شش ماه اومدم شهرمون😍😍

2738
عادت کردم  فقط موقعی که میرم میبینم مامان بابام چقدر تنهان سختمه برگردم  سعی کن هر جایی ...

اهوم درکت می کنم....

آره دوست واقعا تاثیر داره

من یک سال ‌چندماه ازشون دورشدم خیلی داغون شدم احساس میکنم افسردگی گرفتم اصلادیگه ازدلتنگی نمیتونم گریه ام کنم خیلی داغون شدم😔😔

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
آره واقعا ولی قبول داری آدم هرکار می کنه انگار یک تیکه از وجودش پر نمی شه؟

من ۲۱ساله از خانواده ام دورم ،اوایل خیلی سخت بود بخصوص که منم خیلی وابسته بودم ،الان دیگه انقدر عادت کردم دوست ندارم سالی یه بار هم برم 😀

توام عادت می کنی

منم سه ساله ازدواج کردم و ۱۲ساعت دورم واقعا سخته ولی خودتو مشغول کن قسمتی از زندگیت بدون و قبول کن م ...

منم هم خودم هم شوهرم اینجا غریبیم 

خداروشکر عزیزم

من یک سال ‌چندماه ازشون دورشدم خیلی داغون شدم احساس میکنم افسردگی گرفتم اصلادیگه ازدلتنگی نمیتونم گر ...

الان برگشتی ؟

2706