2733
2739
عنوان

برم دکتر یا نه

108 بازدید | 11 پست

از وقتی واکسن زدم پریودیم کامل بهم ریخته  ۳ ماه که اصلا نشدم بعدش شدم باز ماه بعد سر تاریخ نبود مثلا ۴۰ روز بعدش شدم الانم ۲ ماهه نشدم ولی ترشح و درد خیلی دارم  بنظرتون برن دکتر ؟ شمام واکسن زدین همینطوری هستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما برو ولی دکتر هیچ وقت قبول نمیکنه که کار از واکسنه 

همین طور که برای ما نکرد 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
من از وقتی واکسن زدم کلا پریود نشدم باز خوبه تو میشی

من کلا بهم ریخته میشم و مطمنم که از واکسنه 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2738
چی گفت بهتون درباره پریودیتون تاثیرم داشت یا نه؟

حالا برای پری دکتر نرفتم 

ولی پدر بزرگم یه روز بعد از زدن واکسن کلا فلج شد که دکترا میگفتن به خاطر واکسن نیست 

در حالی که اصلا هیچ مشکلی نداشت بخاطر همینه میگم دکترا زیر بار عواقب واکسن نمیرن 

حالا برای پری دکتر نرفتم  ولی پدر بزرگم یه روز بعد از زدن واکسن کلا فلج شد که دکترا میگفتن به ...

گولمون زدن با این واکسنا  گفتن اینا نمیفهمن از اون طرفم به مردم فشار اوردن بیایین بزنین اینجا و اونجا راهتون نمیدن همه هم رفتن اخرش همه به چیز خوردن افتادن

گولمون زدن با این واکسنا  گفتن اینا نمیفهمن از اون طرفم به مردم فشار اوردن بیایین بزنین اینجا و ...

واکسن نگو بگو واکسم 😑

الانم یه مریضی در آوردن ابله میمون فردا پس فردا میگن بیایین واکسن بزنید 

دیگع عمرا بزنم