2733
2739

عزیزم تو نت بزن چرخه ی قاعدگی خودش نوشته کی تاریخ تخمک گذاریت رو باید حساب کنی

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه ربطی به تاهل داره؟

بنظر شما دختر مجرد خبر از تایم تخمک گذاری داره؟

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
2738
بنظر شما دختر مجرد خبر از تایم تخمک گذاری داره؟

بله چون تایم تخمک گذاری تو اکثر خانوما زمانیکه احساس درد بوجود میاد یسری حالات عوض میشه و این خیلی طبیعیه که دنبال دلیلش باشی 

🖤🌟
اختلاف پاکی تا پریود بعدی از۳۵ روز تجاوز نکنه بهتره فقط همین ماه اینجوری شدی؟

مثلا یکی ماه قبل ۱۰ پریود شده این ماه در اثر اورژانسی پریود شده ۲۰ تخمک گذاریش مثل ماه قبل میشع؟

مثلا یکی ماه قبل ۱۰ پریود شده این ماه در اثر اورژانسی پریود شده ۲۰ تخمک گذاریش مثل ماه قبل میشع؟

ببین ارروزی ک پریود میشی حساب کن ۱۱ الی ۱۳ روز بگذره زمان تخمک گذاریه و ازکیت استفاده کن مطمعن بشی زمان تخمک گذاری ک شد فقط تا۲۴ ساعت وقت داری موفق بشی ب بارداری بعدش فایده نداره

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
ببین ارروزی ک پریود میشی حساب کن ۱۱ الی ۱۳ روز بگذره زمان تخمک گذاریه و ازکیت استفاده کن مطمعن بشی ز ...

خواهرم روز ۹ پریودش رابطه داشته با کاندوم بوده من چون با کاندوم باردار شدم استرس گرفته فرداش دوتا ال دی همزمان خورده تا سه روز روزی یکی خورده احتمال بارداریش هست؟

خواهرم روز ۹ پریودش رابطه داشته با کاندوم بوده من چون با کاندوم باردار شدم استرس گرفته فرداش دوتا ال ...

ن عزیزم

یسر بیاین تایپیک های اخرم بدردتون میخوره

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2706