2737
2734

پسرم 3سالشه دو روزه ابریزش بینی داره با سرفه بردم دکتر گفت سرماخورده حالا امروز یه عالمه بالا اورد یبارم اسهال رفت بعدش خوابش برد شوهرم ساعت 2از سرکار میاد گفتم میام ببریمش دکتر من الان چیکار کنم یعنی همون ویروسه؟بچها علائمش چیه؟چند روز طول میکشه خوب بشن ؟دیروز خونه ی مامانم بودیم داداشمم الان اسهال استفراغ شده مامانمم اسهال چیکار کنم تا شوهرم بیاد ؟الان پسرم خوابه من از نگرانی دارم دق میکنم

منم تقریبا همینا رو داشتم الان از دکتر اومدم گفت یه شاخه ای از اومیکرونه 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببرش دکتر علائم ویروسه مامان وداداشت دارن

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عصر رفتم بیمارستان ۲ تا بچه رو سرم زده بودن میگفتن همین ویروسو گرفتن

دکتر به من گعت ۳_۴روز طول میکشه خوب شی

خیلی سخته هیچی نمیتونم بخورم

حتی آبی ک بعد قرصا میخورم رو باید ذره ذره بخورم ک استفراغ نکنم

2740