2733
2739
عنوان

استرس دارم

162 بازدید | 23 پست

فردا امتحان شهری دارم الان یهو استرس گرفتم داره قلبم تند تند میزنه آخه ی بار رد شدم همه انتظار دارن بار دوم قبول شم بعد ماشینم نداریم ک تمرین کنم دو جلسه کلاس خصوصی گرفتم میخواستم پنجشنبه و امروزم بگیرم مربیم وقت نداشت

استرس نداشته باشمن خودم بار سوم قبول شدم اصن خیلی سرهنگ ها سخت گیرن همه چی باید دقیق باشه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس همه چی رو خراب میکنه  اروم باش

نمیتونم رانندگیم بد نیس پارک دوبل تو تمرینات درست میرفتم و مربیم می‌گفت خوب رانندگی می‌کنی ولی سری قبل ک امتحان دادم بخاطر استرس خراب کردم

2728
نمیتونم رانندگیم بد نیس پارک دوبل تو تمرینات درست میرفتم و مربیم می‌گفت خوب رانندگی می‌کنی ولی سری ق ...

همون دیگ استرس خراب میکنه من بار دوم ماشین روشن استارت زدم درجا انداختم پایین بار اولم خاموش کردم ولی بار سوم سرهنگ که ازمون امتحان میگرفت خانم بود اصلا استرس نگرفتم

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
اخه اطرافیان من همه بار دوم قبول شدن حالا میترسم من قبول نشم 

ن بابا چ ربطی داره بستگی داره سرهنگ چ جور باشه ارفاق کنه سختگیر باشه یا چی 

دوش آب ولرم بگیر مدیتیشن انجام بده بعد ک آروم شدی ی دفتر بردار توش اتفاقاتی ک قراره فردا بیفته رو بنویس مثلن فردا ساعت x میرم y با ماشینz آزمون میدم  بدون هیچ استرس و ترسی ... من کاملن مسلطم و مطمئنم قبول میشم
اصلنم ب اون سرهنگه ک قراره کنارت بشینه فک نکن ک استرس بگیری انگار باباته نشسته کنارت با آرامش کامل کارتو بکن😂

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
2738
همون دیگ استرس خراب میکنه من بار دوم ماشین روشن استارت زدم درجا انداختم پایین بار اولم خاموش کردم ول ...

من ماشین روشن بود میخواستم دنده رو آزاد کنم این ی اشتباهم بود ی اشتباه دیگ هم قبل مانع گفت برو دنده سه منم رفتم

نمیتونم رانندگیم بد نیس پارک دوبل تو تمرینات درست میرفتم و مربیم می‌گفت خوب رانندگی می‌کنی ولی سری ق ...

منم بخاطراسترس ۱بارخراب کردم باردومم استرس داشتم و قبول شدم😁قبول میشی انشالله

ما اون روزی ک ازمون میدادیم ی خانمی بنده خدا هشتمین بارش بود قبول شد رفت برامون شکلات خرید اورد گفت اینم شیرینی

دوش آب ولرم بگیر مدیتیشن انجام بده بعد ک آروم شدی ی دفتر بردار توش اتفاقاتی ک قراره فردا بیفته رو بن ...

سری قبل خود سرهنگ هم متوجه شد ک استرس داشتم انشاالله این سری بتونم قبول شم 

سختگیرن کاش دو سال پیش ثبت نام کرده بودم اونموقع کسی ک آزمون می‌گرفت دوست بابام بود 

ایشالا ک قبول میشی