2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله 

سایز صفر : بدو تولد تا یک ماه

سایز یگ : یک تا سه ماه 

سایز دو : سه تا شش ماه 

سایز سه : شش تا نه ماه

سایز چهار : نه تا دوازده ماه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731

آره 

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏

من الان یه لباس میخوام سفارش بدم واسه دخترم که 5ماهشه سایز یک و دو داره فقط.  بنظرتون دو رو بخرم؟ 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2738
من الان یه لباس میخوام سفارش بدم واسه دخترم که 5ماهشه سایز یک و دو داره فقط.  بنظرتون دو رو بخر ...

معلومه دو دیگه 

یک کوچیکه

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
آره صد در صد. یک ک دیگه کوچیکش شده

نه میگم یه وقت دو هم کوچیک نشه براش زود؟ 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2706