2737
2734
عنوان

بالاخره رانندگی کردم اما پارک؟

161 بازدید | 4 پست

من خیلی ترس از رانندگی داشتم. بالاخره چند بار تنها رانندگی کردم. اما الان مشکلم پارکه! همش دوبله پارک میکنم. بلد نیستم دوبل پارک کنم. یا تو کوچه‌های باریک پر از ماشین وحشت پارک کردن دارم. چیکار کنم؟

عزیزم تجربت رو تو غلبه به ترست میگی؟ان شاالله همونطور که تا اینجاش اوکی شدی بقیشم میتونی مطمین باش،به تجربت برای خواهرم که آیین نامشو قبول شده و داره شهری میده نیاز دارم،چکار کردی که غلبه کردی و ترست از چی بود؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تجربت رو تو غلبه به ترست میگی؟ان شاالله همونطور که تا اینجاش اوکی شدی بقیشم میتونی مطمین باش،ب ...

عزیزم باورت نمیشه پاهام میلرزید وقتی به این فکر میکردم که میخوام برم رانندگی. دفعه اول حتی همسایه مون دید نمیتونم از پارکینگ بیام بیرون اومد برام اورد بیرون. بعد خودم رفتم نرم نرم یه دور زدم و خوردم به ترافیک. دو ساعت تمام تو ترافیک گیر افتادم و مجبور شدم رانندگی کنم تا بیام خونه. همسرم بهم گفت افرین! افرین. فرداش خودم از پارکینگ درومدم. هنوز اول میترسم. اما خیلی بهتر شدم. 

2731
عزیزم باورت نمیشه پاهام میلرزید وقتی به این فکر میکردم که میخوام برم رانندگی. دفعه اول حتی همسایه مو ...

خدا روشکر افرین مطمئنم روز به روز بهتر میشی،بالاخره باید از یه جایی شروع میکردی که کردی مهمترین گام همین بوده

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇