2733
2734

سلام

میشه از تجربه هاتون بگید

۶ ماهش تموم شده

یک کیلو وزنش نسبت به نرمالش پایین تره

حساسیت به پروتئین گاوی داره و کامل شیر خشکی میخوره

لطفا هر تجربه ای دارید بگید

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون باید غذا خور بشه بچه بعد پنج ماهگی دیگه شیر سیرش نمیکنه بچه داره گرسنگی می‌کشه وزنش کم میشه

غذا هم میدم بهش

ولی درکل زیاد اشتها نداره

میخوام ببینم با چه مواد غذایی یا روشی بچه هاتون بهتر وزن گرفتن

2740
غذا هم میدم بهش ولی درکل زیاد اشتها نداره میخوام ببینم با چه مواد غذایی یا روشی بچه هاتون بهتر وزن ...

سیب زمینی پخته بهش بده عالیه هرچی براش درست میکنی برنج و سیب زمینی حتما توش بریز آلرژی زا هم نیست به نظرم 

👈🤷👉
غذا هم میدم بهش ولی درکل زیاد اشتها نداره میخوام ببینم با چه مواد غذایی یا روشی بچه هاتون بهتر وزن ...

با بازی بهش غذا بدید

یا غذا ها رو شکلای عروسکی واسش سرو کنید.تو نت هست

یه جوری که جذب غذاها بشه

من یتوکل علی الله فهو حسبه💚
اگر بهداشت بردی برای وزن، ببر متخصص بهتر نظر میده.‌ کلا رفلاکسی ها کم وزن می گیرند تا زمانیکه خوب بش ...

نه دکتر میبرمش

نمیدونم چیکار کنم اشتهاش زیاد بشه

دکتر زینک براش شروع کرد

غذای چرب تر و شیرین تر خب قاعدتا چاق میکنه بچه رو ولی نمیدونم رفلاکس رو بدتر میکنه یا ن. شما باید یمقدار فرصت بدی بزرگتر بشه یا دکترشو عوض کنی و نظر بقیه رو بگیری

غذای چرب تر و شیرین تر خب قاعدتا چاق میکنه بچه رو ولی نمیدونم رفلاکس رو بدتر میکنه یا ن. شما باید یم ...

اتفاقا دکتر گفت روغن زیتون بریز تو سوپ و فرنی

چون یه عمل درپیش داره

وزن گیریش برام مهمه

باید به یه وزنی برسه که عملش کنن