2737
2739
عنوان

با پيج فيك ب كراشم درخواست دادم

818 بازدید | 33 پست

پيجش شخصي بود قبول نكردهههههه چرا قبول نكرد خب😒🥺🥺حالا چجورى مخشو بزنم بچه ها اين پسره تو كلاس اسب سوارى بود ازش خوشم اومد پيجشو پيدا كردم ولي چون خواستم ضايع نشم پيط فيك بش ريكوئس دادم چيكار كنم خوشش بياد ازم

خیلی حرکت چپیع،تو نزدیک نشو 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔

و منی که امشب فهمیدم کراشم هیچ حسی بم ندارع ......

اسی اگر حوصله داشتی تایپک یکی مونده به آخرم رو‌نیگا کن💔💔💔💔😭😭😭😭

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2728

پیجشو بده من فالوش کنم امارشو بدم بهت😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
منم با پیج فیک ب کراشم پیام دادم مخشو زدم..😂🤦‍♀️

میشه لطفنی بیایی تاپیک یکی مونده به آخرم نظرتو بگی 💔😭

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2738
برو رک بگو ازت خوشم میاد میخوام باهات آشنا شم به همین سادگی خودتم معرفی کن

هنننننن عمرا بميرمم اينكارو نميكنمم من پيشش خودمو مغرور جلوه دادم اگه يهو پسم زد چجورى برم باشگاه اسب سوارى؟!واى ننهه

مخشو نزني ها واسه خودمه😂😂😒amir.hossein.7710برو ى شات بده ببينم خودشه يا ن دمتم گرم مرسى🥰🥰🥰😍♥

من خودم از این پسره بدترم 😂نگران نباش بزار فالوش کنم بک داد خبرت میکنم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706