2733
2739
عنوان

شربت پروسپان

934 بازدید | 4 پست

سلام شربت پروسپان برای سرفه خشک خوبه؟پسرم چندوقته سرفه میکنه هردارویی میدم فایده نداره امروزبراش شربت پروسپان گرفتم،قبلا سرفه خلطی داشت از امشب که این پروسپان دادم سرفه های خشک داره،این شربت خوبه؟

اره شربت خوبیه. برا سرفه های خشک کرونایی هم خیلی خوبه

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          

چرا فک کردم میگی شربت پروستات😐😂

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمانیکه دخترم کرونا گرفته بود دکتر همین رو نسخه کرد و نئوتادین.دومی قویتره اما پروسپانم خوب بود

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
2731
زمانیکه دخترم کرونا گرفته بود دکتر همین رو نسخه کرد و نئوتادین.دومی قویتره اما پروسپانم خوب بود

من همیشه به بچه هام شربت پروسپان میدم خوب میشن،انا الان سرفه هاش خشک شدن،یعنی میخوادخوب شه؟