2737
2739
عنوان

با چی شیو میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 51 پست
منم وکس میکنم یه مدته نازک شدن. الان دیگه نوره بزنم باز مث قبل نمیشه؟ همون نازک میمونه

نرمم شده؟پوست توت فرنگی نشد

لا اقل خودت هوایه خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داش برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سر حال قدیمو راش بنداز  :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم وکس میکنم یه مدته نازک شدن. الان دیگه نوره بزنم باز مث قبل نمیشه؟ همون نازک میمونه

عالی امتحان کن دیگه سمت وکس نمیری

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍
اره اصلا زبر نیست....‌من مارک بو علی...از این آبی رنگها که ۵ تابسته توش هس

مرسییی❤

لا اقل خودت هوایه خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داش برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سر حال قدیمو راش بنداز  :) 
2728
نرمم شده؟پوست توت فرنگی نشد

من پودر موبر یا همون واجبی استفاده کردم. ژیلت استفاده کردم. اسپری و کرم موبر استفاده کردم. همشون افتضاح بودن. پودرموبر ککلا از ریشه نمیبره سریع درمیاد. وکس کردم عالی بوده خداییش برای من. موهام هم کمترشده هم نازک هم دیرتر درمیاد. نوره هم اینجا خیلی شنیدم تعریفشو

عالی امتحان کن دیگه سمت وکس نمیری

از ایناست؟

2738

پودر موبر

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
من پودر موبر یا همون واجبی استفاده کردم. ژیلت استفاده کردم. اسپری و کرم موبر استفاده کردم. همشون افت ...

آخه من موهام ضخیمه‌ برا منم جواب میده 

2706